Pripremom 3.000 obroka mediternaskih specijaliteta, koje su spemili kuvari evropskih i mediteranskih regija, na čelu sa Stambolom Geštamovim, juče je počeo četvrti po redu „Fiš fest“. Ovogodišnja manifestacija održava se na platou kod kule Nebojša a trajaće do nedelje, kada se očekuje veliki koncert grupe Ođila. Glavni organizatori su Turistička organizacija Beograda i opština Stari grad.
Danas u 10 časova počinje revijalno takmičenje u kuvanju riblje čorbe (učestvuju novinarske i tv ekipe, voditelji , glumci, pevači i predstavnici diplomatskog kora) u 20.30časova počinje bakljada brodova beogradskih marina. Sutra u 15 časova je početak velikog takmičenja majstora u pripremanju riblje čorbe. U 16 časova nastupiće tamburaški orkestar Todora Jovanovića, a u 20 časova je koncert grupe ,,O Đila“.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


