Prvaci beogradskih škola zakoračili su juče u drugu školsku nedelju. Prema rečima gradskog sekretara za obrazovanje Vladimira Todića sve neophodne pripreme za početak školske godine završene na vreme, a prvi školski dani u beogradskim školama prošli su uspešno.

U Beogradu je u prvi razred upisano 15.710 prvaka (na slici prvaci OŠ „Svetozar Marković“ sa Vračara). Ministarstvo prosvete obezbedilo je knjige za prvake, a Grad Beograd je za II i V razred kupio oko 30.000 kompleta udžbenika.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari