Danas u Novom Sadu skup "Hrabrost je ženskog roda!" 1foto (BETAPHOTO/DRAGAN GOJIĆ)

Studenti Filozofskog fakulteta u Novom Sadu pozvali su danas, 8. marta, na skup pod parlom „Hrabrost je ženskog roda!“.

Kako je najavljeno, skup će početi okupljanjem na Kampusu novosadskog univerziteta u 14 časova.

Prema planu protesta, planirana je šetnja od Kamusa, preko Keja do Trga republike.

Nakon skupa, sa Trga republike biće organizovan previz do Bogatića.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari