foto (BETAPHOTO/DRAGAN GOJIĆ)Studenti Filozofskog fakulteta u Novom Sadu pozvali su danas, 8. marta, na skup pod parlom „Hrabrost je ženskog roda!“.
Kako je najavljeno, skup će početi okupljanjem na Kampusu novosadskog univerziteta u 14 časova.
Prema planu protesta, planirana je šetnja od Kamusa, preko Keja do Trga republike.
Nakon skupa, sa Trga republike biće organizovan previz do Bogatića.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


