Vaskularni hirurg prim. dr Jovan Pfau, direktorka Škole za osnovno i srednje obrazovanje „Milan Petrović“ mr Slavica Marković i Studentski kulturni centar Novog Sada dobitnici su Oktobarske nagrade za 2011. godinu, dok su Institut za zdravstvenu zaštitu dece i omladine Vojvodine, „Novosadsko pozorište-Ujvideki sinhaz“ i Akademsko kulturno-umetničko društvo „Sonja Marinković“ ovogodišnji laureati Novembarske povelje, odlučeno je na jučerašnjoj svečanoj sednici Skupštine grada.
Nagrade će ovogodišnjim laureatima biti dodeljene u nedelju, 23. oktobra, na Dan oslobođenja Novog Sada, u Svečanoj sali Gradske kuće u 13 časova. Oktobarska nagrada dodeljuje se povodom 23. oktobra, Dana oslobođenja Novog Sada. Novembarska povelja dodeljuje se povodom obeležavanja 9. novembra 1918. godine, dana kada je srpska vojska oslobodila Novi Sad.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


