Novosadski Univerzitet danas i sutra obeležava 51. godišnjicu od osnivanja. Tim povodom biće potpisan Sporazum o poslovnoj saradnji između ove akademske ustanove i Elektrovojvodine.

Svečanost će se nastaviti uručivanjem zahvalnica stipenditorima Fonda za stipendiranje i podsticanje napredovanja darovitih studenata i mladih naučnih radnika i umetnika.

Na sutrašnji dan, kada je 1960. godine i zvanično osnovan Univerzitet biće potpisan sporazum o saradnji između novosadskog i Univerziteta u Rijeci.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari