Kontejneri koji se nalaze u užem centru grada, kao i u ulicama Jovana Subotića, Jevrejskoj, potom u okolini Skupštine i Vlade Vojvodine od juče po podne do nedelje po podne premešteni su na alternativne lokacije ili sasvim sklonjeni, na zahtev protokola koji organizuje posetu predsednika Republike Mađarske koji će narednih dana boraviti u Novom Sadu.
Iz Javno-komunalnog preduzeća „Čistoća“ mole građane koji žive u okolini navedenih lokacija za razumevanje.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


