Isplatom junskih plata i dela regresa za prošlu godinu okončan je tronedeljni štrajk 380 radnika metalske fabrike „Motins“.
Proizvodnja nije počela jer im je zbog višemilionskog duga prošle nedelje JKP „Vodovod i kanalizacija“ isključilo vodu. Kako saznajemo, pregovori su u toku. Celokupnu proizvodnju ova fabrika, koja se u bivšoj SFRJ zvala „27 mart“, izvozi u Nemačku.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


