Studenti iz Gornjeg Milanovca pozvali građane da zajedno krenu u Beograd na subotnji protest 1Foto: Z. S. M.

Studenti iz Gornjeg Milanovca okupili su se večeras u centru tog grada i razvili velike transparente sa natpisima „Studenti pobeđuju“ i „Slavija 23.05“ kojima su najavili skup na poziv studenata u subotu u Beogradu.

Akademci su najavili da će u subotu u 10.40 organizovano krenuti iz Takova ka glavnom gradu i da mogu da im se pridruže svi koji žele. Kako su naveli, mesto okupljanja će biti Takovski grm.

Oni su na trgu Kneza Mihaila u Gornjem Milanovcu danas delili nalepnice „Studenti pobeđuju“ i štampali taj natpis na majicama, duksevima, torbama i drugim predmetima koje su građani doneli za štampanje.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari