foto FoNet/MUP– Policija je u Beogradu zaplenila 2,5 kilograma marihuane i uhapsila V.T. (37) zbog sumnje da je trgovao drogom, saopšteno je danas.
Pretresom stana u kojem osumnjičeni živi bez prijave, policija je našla i dve digitalne vage za precizno merenje, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i uz krivičnu prijavu biće priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


