Ekonomija • 18.06.2026. 11:12
Naslovna strana za 22. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
Ti si najveći problem Srbije.
Odlazi nesretniče jedan.
Hogar Strašni? Obeliks? Jataganac?
Moguće, ješni su tipovi
Vojska je sada gora nego što je bila u vremenima pre tebe.
Od vojnih lica napravio si ulizice, potisnuo si struku a ostavio klimoglavce,
Hrvati i Albanci bi nas pojeli?
A ko bi je to progutao i pojeo budaletino?
Kako nas ne pojedoše pre nego što se ON setio da nabavi oružje? Baš su ti stranci glupi. I to još čekaju da stignu „Rafali“, izraelski sistemi, da proizvedemo milione (ne znam čijih sve) dronova i jedno milion kineskih robota i da ih naučimo da pucaju.
Ahaaaa….napali bi nas Neeemciii
@ „Progutali bi nas i pojeli da nije tako“, dodao je Vučić.
Za takvo nesto treba imati i dobar stomak.
Sto je Srbija bolje i jace naoruzana time ce i protivnik koristiti odgovarajuca oruzana sredstva. Nece vise biti simbolicnih bombardovanja praznog generalstaba i slicnih strateski bezvrednih i besmislenih objekata, kao i opominjanja i unapred obavestavanja gde i sta ce se bombardovati. Sto je Srbija bolje naoruzana time ce biti i manje Mile-Lale taktike u potencijalnom sukobu. Prvi koji ce to osetiti ce biti obicni gradjani.
Reče onaj koji je izgubio sve ratove i sve srpske zemlje!
Džaba ti ulaganje (čitaj: masno ugradjivanje u besmislene nabavke) kada nema ljudi ! Razumeš „aco srbine“ – nema ljudi ! S jedne strane imaš preglomazan, preskup i nepouzdan MUP a sa druge „vojsku“ bez dovoljno ljudi…
Nego,ima li onog spiska „dobrovoljaca“ koji su gasili pozare u Crnoj Gori?
Ovako smo strah i trepet.
Ma ne obraćajte pažnju na naše neprijatelje u mrskom nam okruženju.Svima smo im pokazali u zadnjih trideset godina,tako da im neće više pasti na pamet da nas mrko pogledaju,a ne nešto gore!