Zaplenjena marihuana, uhapšene dve osobe 1foto FoNet/MUP

Subotička policija saopštila je danas da je uhapsila dve osobe i zaplenila 12 kilograma marihuane, kao i 180 biljaka u dve nelegalne laboratorije za proizvodnju kanabisa.

U saopštenju se navodi da su uhapšeni P. I. (1982) i P. D. (1980), kojima je određeno zadržavanje do 48 časova.

U saopštenju policije se navodi da će oni, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Višem javnom tužilaštvu u Subotici.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari