gibanicaFoto: Shutterstock/nada54

– Zborovi građana Novog Sada su se danas takmičili u pravljenju pita, a sav novac koji su time prikupili ići će kao pomoć posmatračima lokalnih izbora u opštini Kula u iduću nedelju, 29. marta.

Na livadici kod Sportskog centra “Sajmište” 14 zborova građana je učestvovalo u pravljenu pita na takmičenju “Zbor se pita, i dalje!”.

Oni su obeležili i prvu godišnjicu postojanja zborova i jubilej – 20. održani zbor građana.

Na bazaru su se prikupljale donacije za posmatračke misije građana i podršku studentima koji će biti angažovani tokom izbora u Kuli.

Posle takmičenja predstavnici zborova uputili su se za Kulu gde je u 17 sati predizborni skup.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.