Foto: Shutterstock/WR7Na delu Obilaznice oko Beograda od danas počinje naplata putarine za vozila četvrte kategorije isključivo upotrebom TAG uređaja, najavili su Putevi Srbije.
Registracija je obavezna na linku https://toll4all.com/obo/tag-registracija.
„Ukoliko ste već korisnik Toll4All TAG uređaja, registracijom koju ste već izvršili na sajtu toll4all.com, automatski vam je omogućeno plaćanje putarine na delu Obilaznice oko Beograda“, navedeno je iz tog preduzeća.
Ukoliko vozač poseduje pripejd TAG uređaj koji dopunjava na prodajnim mesta ovlašćenih distributera ili postpejd TAG uređaj, potrebno je da ga registruje na sajtu toll4all.com, pri čemu će putarinu na delu Obilaznice plaćati preko registrovane platne kartice, a ostale puteve pod naplatom plaćaće na dosadašnji način.
Ako vozači još nisu kupili TAG uređaj, to mogu obaviti na onlajn sajtu toll4all.com ili na prodajnim mestima ovlašćenih distributera.
Obavezna upotreba TAG uređaja za sva vozila četvrte kategorije – teretna vozila, stupila je na snagu 1. januara.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


