Vučić: U EDS potrebno uložiti 1,4 milijarde, a u EMS 400 miliona evra

  1. Nisi ti nadležan za te stvari.
    Prisvajaš tuđe ustavne nadležnosti. Valjda ćeš jednog dana odgovarati za to.

  2. .da je za 14 godina se ulagalo po malo nebi imali danas ovoliku propast u epsu po pitanju trulih bandera starih trafostanica zapustene niskonaponske mreze.sns/sps kamarila kad ode sa vlasti zajedno sa AV i ostalim uvoznicko kriminalnim lobijem ce odgovarati a i vratiti sve sto su povlascenim pozicijama stekli ukljucujici brata te Kuma Petrovica i brata Ane Brnabic Z.mihailovic Sinise Malog, kao i ostalih srpskih opstinskih velmoza..

  3. Ukradete preko 14 milijardi evra. A,onda vam fale dve da ulozite za razvoj epsa. Ludilu nigde kraja.

  4. Bolje uloziti u to nego u naoruzanje.Cemu se naoruzavati,okruzeni smo Natom,zasto trositi pare???

  5. Srećom imamo te pare jer nismo dali šest milijardi evra za oružja poslednjih pet godina.

Ostavite komentar


Ekonomija

Naslovna strana

Naslovna strana za 25. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.