„Država zavrnula slavinu onima koji čiste prirodu“: Stare veš-mašine, bojleri, gume, akumulatori i drugi otpad mogao bi završiti u rekama

Ostavite komentar


  1. Kakva je to država ako nije rešila osnovni problem a to je sa otpadom , šta da očekuju gradjani, kako da se reše svog otpada , možda za početak da ubrzaju adekvatno i sigurno rešenje da odnose šporete, frižidere, mašine za veš televizore, gume i akumulatore ispred skupštine .

  2. U Srbiji postoje firme koje su se bavile reciklažom bez podsticaja. Finansijska podrška je bila samo za odabrane.

  3. Interesuje celo društvo koje su to firme i da li imaju tehnologiju za ovu vrstu otpada ili freon iz frizidera puštaju u vazduh a ulje lože. Ha ha

  4. Fosfor u komumalni otpad,freon u vazduh,nije bas tako kao sto kaze ovaj strucnjak

  5. Reciklaže su već opustile preko 80% radnika. Tkd već je sranje napravljeno. Treba naprednjacima lova, nije bitna reciklaža

Ostavite komentar


Klimatske promene

Naslovna strana

Naslovna strana za 25. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.