„Kandidat za predsednika – još jedan Nestorovićev pokušaj da pomogne Vučiću“: Kome i čemu ovaj političar služi?

  1. Ja znam neke starije hardcore opozicionare koji su 200% protiv radikala i oskara vec decenijama,bili su dok su mogli i po protestima, a koje je ovaj lik navukao na proslim izborima.

  2. Nestorović je pametan čovek koji je se priklonili onima koji bi da ruše državu, iznenađuje me to od njega.

  3. I moja baba Miladinka ce verovatno biti kandidatkinja za predsednicu .Sigurna je da ce kada bude izabrana uspesnije obavljati funkciju i od sadasnjeg predsednika.Kad moze da se kandiduje Nestorovic sto ne bi mogla i ona izjavila je ponosno.

  4. A zamislite tek kada lansiraju kandidata kao sto je baka prase koliko ce tek taj vucicev poslusnik odneti glasova ali na strani nazovi mladih .Za sve kategorije on ce da pronadje nekog kriminalca

  5. @ Ana
    Mene ne iznenađuju botovski komentari o tome da opozicija ruši državu. Pošto botovi ne znaju za stid, naravno da „ne vide“ otpisivanje Kosova uz aktivno učestvovanje njihovog idola. „Ne vide“ ni druga, gotovo svakodnevna gaženja Ustava od strane ovog Šešeljevog učenika.
    Kakvi ste to bre bestidnici kad u tome ne vidite rušenje Srbije!?

  6. Ма да, обавезно да се кандидујеш! Још једна ишчукотина која не зна ни дал’ је дошла ил’ је пошла.

  7. Nestorovic je na putu Milice zavetnice,to su srpska posla i „odgovorns“politka.

  8. Naravno da je bot. Naravno da je šarlatan. Naravno da neće nikada biti predsednik. Naravno da će privući mnogo glasova onih koji ne žele da glasaju za SNS. Zašto? Pa, zato što su im svi u opoziciji isti a studenti strani plaćenici, upravo onako kako SNS propagira. Zato on tu i pistoji. A posle izbora njegovi poslanici su uz SNS. Toga u civilizovanim državama nema!

  9. Prvi impuls: „morao bih da ugasim ordinaciju“. Pa ugasi je, propalo hiljade firmi, milion ljudi na birou ili u egzilu, ugasi i ti ordinaciju. Iovako se priča da je pregled 9.000 din.

  10. Sta je sa odgovornoscu medija koji saucestvuju u kampanjama da nam se ovakvi likove ubace u javni prostor? Coveku je od pocetka na celu pisalo da radi za sluzbu. Svako ko na to upozori, bude proglasen za nekakvog izdajnika. Nije Nestorovic prvi, kojeg nam se podvaljuje. Cak se prepoznaje i sablon po kome se to radi: malo patriotskih parola na temu Kosova, malo rusofilije i antizapadnjastva, malo zabrinutosti za narod i drzavu, malo teorija zavera i to je sasvim dovoljno da covek postane hit svih medija.

  11. Nestorovicu jos jedan izvor prihoda. Zna se koliko kandidati dobijaju za kandidaturu. Nije mutav.

  12. Nestorovic i njegova stranka je opozicija a-la Milica lazljivica,njegovom izdajam volje gradjana na beogradskim izborima sve nam je rekao. Da je stvarna opozicija bez dvoumljenja bi usao u beogradsku koaliciju i danas ovaj rezim nebismo imali na vlasti. Ko se bude odlucio da njemu da glas,daje podrsku ostanku radikala na vlast a to je kraj za Srbiju.

  13. „Politika je bara puna krokodila, ko nije spreman da se sa njima bori, neka ne ulazi“ Veliki Winston Churchill. Kakva je ovo retorika o Nestorovicu? Sta ste ocekivali, baklavu i tulumbu za Bajram. Cestitam SVIM pripadnicima Islamske religije sutrasnji praznik Ramazan Bajram!

  14. Bolje da se upristpji nego što izigrava(Ćegevaru) svi ti mali su preletali samo prave zbrku i konfuziju

  15. Spasao Vučiću vlast u Beogradu……otreznio glasače….završio političku karijeru….

  16. Zašto je ovo još uvek NA SLOBODI A NE NA TEŠKOJ ROBIJI? „Krivični zakonik Republike Srbije:
    Član 259 – Prenošenje zarazne bolesti:
    Stav 1: Ko ne postupi po propisima, odlukama ili naredbama kojima se određuju mere za opozivanje, lečenje, sprečavanje ili suzbijanje zarazne bolesti, pa usled toga nastane prenošenje zarazne bolesti, kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do tri godine.
    Stav 2: Ako je delo iz stava 1. učinjeno iz nehata, kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do jedne godine.
    Stav 3: Ako je usled dela iz stava 1. i 2. nastupilo teško narušavanje zdravlja, kazniće se zatvorom od šest meseci do pet godina.
    Stav 4: Ako je usled dela iz stava 1. i 2. nastupila smrt jedne ili više osoba, kazniće se zatvorom od dve do dvanaest godina.“

  17. Zašto pojedinci pa i u ovom tekstu govore o površnim i maltene neobrazovani i glupim biračima traže da se glasa za te iste što ih vređaju nego za AV listu ili prof.dr. Nestorovića.

  18. Одличан кандидат за све оне са пилећим памћењем !

  19. Sto se nije izborio da cacilend uklone ili za bilo sta u ovoj zemlji. Da pomogne kolegama koji su ostali bez posla a prof su. Sta je pokusao da uradi

  20. Ti nikada neces biti predsednik Srbije. Mozda stambene zajednice ako tvoje komsije imaju poverenja u tebe.

  21. Ovaj čovek ima toliko smrdljivu duši da osetim smrad i sliku kad mu vidim.Sigurno je u prošlom životu bio tvor

  22. Nestorovicu samo fali kecelja i kaoVrhunski Kuvar, imao bi uspeha… On i Politika isto sto i Djuka, kao Predsednik Vlade, – saluter ! Predsednik Drzave Srbije, po MENI, treba da bude Prof, CUPIC, koji da predvodi Studente i sve koji su protiv ove sramne Srpske Politike. “ MUSKO“, vsestrano obrazova, Patriota i vrlo dobar poznavalac svetskih politickih kretanja. Covek casnog, razgovetnog obracanja i nema toga ko ga nece videti kao Srpskog Vodju za dobrobit Naroda i Drzave. Sve ostale koji, „talasaju“ u politickim vodama, izbrisati i kao politicke sluge, IZBRISATI. ! G, Karni, Kanadski Premijer, krenuo je p Svetu i sa sve i jednim sagovornikom od N. Zelanda, preko Japana i samog Severa Norveske. “ Ovakav Svet nema napretka, hajdemo da gradimo NOVI ! Prof. Cupic je upravo taj kada je u pitanju Srbija ! Sve sto nevalja odbaciti, sto je dobro prihvatiti, a NOVO graditi. U Srbiji svi moraju lepo ziveti, i to sa najvise TRI Politicke stranke, toliko nas ima ! Molim studente, ka kontaktiraju Prof. Cupica !

  23. Posle korone i ispiranja mozga na TV u od
    strane silnih „stručnjaka“ izmedju ostalih i Nestorovića .
    Ništa mu ne verujem !

  24. Nestorovic je ocigledno rezimski covek, ali su njegovi glasaci svi odreda opoziciono orijentisani. Kad se pogledju rezultati po regionima i gradovima, Nestorovic dobija glasove tamo gde i opozicija dobija mnogo – u BG je dobio cak 6.5%. U SNS sredinama dobija 2-3%. Znaci da otkida od opozicije.Kako se objasnjava ovaj apsurd? Pa jednostavno, on crpi glasove iz dela antirezimskog birackog tela koji veruju da ‘opozicija radi za vlast’. Ti ljudi na svakim izborima traze nekog novog a vlast ima uvek podmetne tog novog po principu ‘trazili ste – evo vam ga’. Floskula da opozicija radi za vlast je najuspesnija propaganda bezbednosnih sluzbi.

  25. “ Zamislite doktora koji negira jedno od najvećih naučnih dostignuća u medicini.“

    Oaj doktor je duduk nad duucima
    JOš priča o vakcini kada i debili shvatakju koje je to ubistvo

    Kkao je ovaj uopšte završio neku pkolu sa ovim IQ

  26. Само мало а што нешишете о Шутановцу перјаници демократа па онда Весићу , па о Зорани па о Бакарецу па о Малом па о свим демократским прелетачевићима ммм

  27. Biće Vučičev kec iz rukava , vila mora biti lepša i veća od Macutove a posle svi na ispoved kod Danice.

  28. Sve je Vuletic jasno rekao.I biranim recima.
    Necete objaviti reci jednog seljaka.Al cu napisati.Nestorovic se u narodnom jeziku ipisuje jednom recju.Bitanga!

  29. Nestorović? Lutkica na koncu u rukama AV (nije Vulin). Čovek je doktor a doktori su
    sujetni (Tvrdnja Dr Nestorovića).

Ostavite komentar


Politika

Samo majstor trenutka 6

Samo majstor trenutka

Aleksandar Šapić, gradonačelnik Beograda, na poslednjoj konferenciji za medije nagovestio je da više neće obavljati tu funkciju poručivši opoziciji da sačeka još dve godine da on ode, a onda neka sve što je uradio vrate na staro.

Naslovna strana

Naslovna strana za 25. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.