Dačić ocenio saopštenje Crne Gore kao vrhunac licemerja

  1. Bolje da si cutao.Kad treba da se oglasiš i daš ostavku zbog kriminala u Srbiji sakroješ se u mišju rupu.Crnogorci su trebali sve one Vičiceve „junake“ da strpaju u zatvor i avion da zaplene.

  2. Dobio si tekst i to si „odradio“.Opet su te navukli kao i onaj potpis u Briselu za koji ceš dobiti doživotni.

  3. Pa ko vam je kriv što ste napravili genocid i vodite abnormalnu politiku..

  4. Ne treba njega da zanima saopštenje CG,neka saopštava šta mu radi policija i direktori i načelnici iste.

  5. Čestitam Crnoj Gori na upornosti i putu koji je veoma uspešno izabrala

  6. Uspaljivanje izborima,pogotovo od tzv.SPS i radikala,mirise na kradju i prevaru .Jednostavnije je pismene ostavke-odmah.

  7. Da li morate da nas sa svima posvađate dosta više sa bolesnim budalaštinama samo pravite gluposti

  8. Na celu tog CG ministarstva je bosnjacki naci-sovinista te ne cudi ton tog saopstenja, cudi da Srbi u Vladi CG dopustaju ovakva saopstenja.

  9. U Srbiji je toliko tolerantan odnos prema Crnogorcima, da ih je od popisa ’91 220.000 ostalo 20.000

  10. Gradjani Srbije mogu „na svasta da se pozale“ ali sigurno ne na to da nisu „dovoljno obavesteni“ o svakoj izjavi „srpskih visokih zvanicnika“ pa cak i onih najbeznacajnijih i nebitnih „odbornika iz mesnih zajednica“ cije izjave redakcija Danasa „shvata sa izuzetnom ozbiljnoscu“ i to „prosledjuje“ gradjanima Srbije stvarajuci utisak kod gradjana Srbije da su to „najvaznije stvari“ sa kojima gradjani Srbije „treba da se bave“ kako im nebi preostalo vremena da prikupljaju informacije koje bi im pruzile „stvarni uvid“ u nakaradnu politiku koju vodi ova vlast ciji je i Ivica Dačić pripadnik prema susedima koji su okrenuti ka buducnosti i clanstvu u EU a to su „izuzimajuci Srbiju“, sve drzave Regiona koje medjusobno NEMAJU nikakvih problema ali zato SVI sa Srbijom !

  11. Ko je danas Ivica Dacic? Predsednik partije sa 4% glasackog tela, koji jedva namice vecinu u okviru partije, koja nema svoju prepoznatljivost i svoj program, podrzavalac aktuelnog predsednika Srbije, a time i saucesnik zla koje se radi ovom narodu….
    Nece ga mimoici odgovornost….A ni Koferce nismo zaboravili….

  12. Sve ovo ponovio kao poslusni djsk naseg predsednika da bi jos istao u milosti i na vlasti

  13. Sve dok radikalski naprednjaci zajedno sa tobom dačiću niste preuzeli totalnu vlast, mi i jesmo bili bratski narod, ali vi ste kao i sve drugo vredno u Srbiji uništili. Morate odgovarati.

  14. Kako krelac pokušava za rad sopstvenog dupeta, interesa nekih službi i gazde mu AV, da uvali mržnju prema crnogorcima, ali uspjeti neće. Ovo su im zadnji trzaji. Pukli su! Živjela Crna Gora i bratska Srbija! Neka se osjeća ko kako hoće, samo sloge i ljubavi, a politički smećari na smetlište. Neka ih pamti istorija, da budu primjer kakvih je sve ‘odalo zemljom.

  15. Dačiću postao si primerak AV I zato si tu gde jesi još malo, gledaj svoju kuću a neizdaji nikakve komentare kad te kao Ministra MUP-a niko ništa ne pita dobro ti je to sa bolešću i šećerom imaće u vidu kad stigneš u ćorku.

  16. Samo pogledaš „film“ koji ste o CG napravili i potpuno je jasno ko protiv koga vodi hibridni rat.

  17. Bravo Ivice Dacicu.
    Svaka Vam je napisana, rec TACNA.
    Poreklom sam po ocu I majci iz, Crne Gore. Milo Dukanovic kao Predsednik Vlade, pomogao je mojoj unesrecenoj cerki. Rusila, sam sankcije I za, Srbiju I za Crnu Goru. Ziveli!

  18. Zar Ivica Dacic jos nije podneo ostavku na funkciju ministra i lidera SPS stranke posto ni jednu od navedenih funkcija ne zasluzuje.

  19. Gledaj ti prike šta se dešava u tvojoj kriminalizovanoj policiji,umesto što se zavlačiš u mišju rupu kad je gusto. Kao posle onog 5.oktobra kad je bilo gusto tvom političkom ocu Miloševiću u vili na Dedinju, a branili ga penzioneri, bez tebe.

  20. Dosta više vas koji predstavljate Srbiju i koji se vređate u ime Srbije. Ovaj Dačić tek što je pretekao a već sipa otrov. Ne vole vas više ljudi nigde, sklonite se ako za Boga znate. Idite u penziju, pustite Srbiju da diše. Koliko ćemo vas više gledati dok nesjašete i odete u zaborav. Mani te se Crne gore i gledajte svoja posla. Zbog vas niko sa nama ne želi da priča više. Idite samo idite..

  21. @(Milo)Crnogorac
    Taj pad u izjasnjavanju ti je milogorac rezultat toga da ne mogu da se identifikuju sa tom novokomponovanom Crnom Gorom koju je sklepao Milo Djukanovic, baziranu na srbofobiji, na ideologiji Sekule Drljevica, na uvlacenju albanskim i hrvatskim interesima. Razumes?

  22. Građanka i slicni

    Za tango je potrebno dvoje, ne suzdrzava se Crna Gora ni malo u neprijateljstvu prema Srbiji, naprotiv. Sta je vece neprijateljstvo nego da se prizna separatisticka tvorevina na Kosovu? Na stranu i Dacic i Vucic ali nema potrebe da se amnestira ili ignorise politika Crne Gore koju je uspostavio Milo Djukanovic i koja je i te kako u temelju ovakvih losih odnosa.

  23. Crnogorci, vi ste „našli pa izašli“! Dok vam je Srbija pružala leđa u svakom trenutku i svakoj i ratnoj i mirnodopskoj situaciji, bila vam je vaša dobra sestra i vaša zemlja. Sada kada dobijate razna obećanja od drugih zemalja u okruženju i van, prodali ste „bratstvo i sestrinstvo“ za šaku dolara. Neka, tako je moralo da bi se Srbija konačno probudila iz sna u kojem je sanjala da ima neke prijatelje. Ona mora da shvati da je sama i da mora da se bori isključivo za sebe i svoj interes. Nema braće i sestara, nema prijatelja i suseda, postoji samo lični interes. Što pre Srbija to shvati, to pre će početi da se oporavlja i mnogo bolje i brže napreduje. Sa susedima primeniti njihov sistem: dobrosusedski odnosi tačno onako I onoliko koliko ih oni gaje prema njoj.

  24. Pa Djukanović Crnogorsko zlo sve ovo pravi i dok se on ne bude procesuirao ići će sve tako,koliko je ljudi pobijeno dok je on bio na vlasti.Polako istina izlazi na videlo ne bio niko u njegovoj koži taj mirno ne spava

  25. @crnogorac
    Ma, šta reče!? Kad si ti to prebrojao koliko je Crnogoraca ostalo u Srbiji? Jesi li brojao koliko ih još uvek dolazi? Znaš li koliko ih je samo u Beogradu? Više nego u celoj Crnoj Gori, ali ti to nećeš priznati. Vi u CG morate jednom da shvatite da vas u Srbiji ima više nego u vašoj zemlji i da ste vi oni koji pokušavaju od nje da naprave sopstvenu prćiju, a ne obrnuto. I kada je konačno Srbiji dozlogrdila vaša bahatost, našli ste se uvređeni i gurate neprijateljski stav već duže vremena. To što imate srpske turiste još uvek, zahvalite mnogim rodbinskim vezama među nama koje postoje iako biste vi to najrađe negirali, ali tako je. Kako god, Srbi se sve više opredeljuju za letovanje u Grčkoj i Turskoj gde su primljeni bar sa onoliko poštovanja koliko turisti zaslužuju. Znam da vam zbog toga nije žao, ali biće vam, videćete ali kasno. Na žalost!

  26. Ne razumem zašto su nam crnogorci i njihovo mišljenje uopšte bitni.

  27. @Crnogorac

    „Pa ko vam je kriv što ste napravili genocid i vodite abnormalnu politiku.“

    U to vreme dok se „pravio genocid“ i vodila „abnormalna politika“, Crna Gora je bila zajednicka drzava sa Srbijom a tvoj Milo je u to vreme bio veci Srbin od Milosevica. Pravi se ti blesav tamo gde vas ne poznaju.

  28. Ne igrajte se sa c.gorom,sila je to pr.Rusija de nekako i držala dok joj C.Gora nije uvela sankcije,od tada Rusija naglo propada.

  29. Nije redak slučaj da su dva brata teško zavadjena i da jedan drugog ne podnose a kad pitaš za razlog navedu nešto glupo ili sležu ramenima. Nažalost postoje ljudi koji su stanju da zavade braću nekim lažima i onda hrane svoju dušu čekajući da se nešto ružno desi mediji njima

  30. E moj Dacicu kad si dospeo da dajes izjave povodom neki saopstenja. Ovo saopstenje Ministra Crne Gore je je drzavnicko i diplomatsko. Znas sta to znaci. To znaci da strani kojoj je saopstenje upuceno nista drugo nepreostaje sem da je druga srana upozorava na besramna ponasanja.
    Tobi tredo da znas. Isto bi trebo da znas da je Crna Gora trebala cim je avion sletio u Tivat sa 86 kriminalaca dokazani trebala spakovati u taj isti avion i Vucica pa nek mu banere rasiruju u avionu. To je greska crne gore. Zato Dacicu cuti nelupetaj.

Ostavite komentar


Politika

Predstavnici opozicije u "Utisku nedelje": Nijedan glas protiv režima ne sme biti bačen 10

Predstavnici opozicije u „Utisku nedelje“: Nijedan glas protiv režima ne sme biti bačen

Da su studenti trenutno najjača politička opcija, gosti večerašnjeg "Utiska nedelje" su bili saglasni, ali su imali različita viđenja u vezi sa nastupom opozicionih stranaka na predstojećim izborima. Dok je profesor FPN zastupao tezu o "referendumskoj atmosferi", predstavnici levog i desnog opozicionog bloka smatrali su da samo više lista može da garantuje pobedu, jer sve i kada bi se oni povukli pred studenskim pokretom, takva atmosfera ne bi bila uspostavljena zbog režimskih satelita.

Naslovna strana

Naslovna strana za 22. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.