Građanski preokret: Država poklanja Linglongu 83,5 miliona evra

Ostavite komentar


  1. U Loznici su napravili nekoliko fabrika kao i tu Kinesku ali neće imati dovoljno radnika.Bitno je da su ovi domaći podigli pare iz budžeta za razne pripreme i strpali u džep!Mladih za takav rad nemamo jer danas svi imaju dobre škole i posao..Oni koji nisu imali novca da stpaju u kovertice i tako deci kupe gimnazije i fakultete gledaju kako da im deca pobegnu na zapad!Niko nije lud da radi na trakama od jutra do sutra za 400 evra mesečno!Toliko na zapadu zarađuju čistačice nedeljno.

Ostavite komentar


Politika

Novi DSS: Masovni pritisci na zaposlene da prisustvuju mitingu 27. juna 7

Novi DSS: Masovni pritisci na zaposlene da prisustvuju mitingu 27. juna

Nova Demokratska stranka Srbije (Novi DSS) saopštila je danas da osuđuje "protivzakonite i neljudske pritiske" koje, kako navodi, sprovode rukovodstva lokalnih samouprava, direktori državnih i javnih, ali i pojedinih privatnih preduzeća, ucenjujući zaposlene da dođu na skup 27. juna u organizaciji Srpske napredne stranke (SNS).  

Naslovna strana

Naslovna strana za 24. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.