Ko su kandidati Saveza vojvođanskih Mađara-Vajdasági Magyar Szövetség za poslanike 1Ištvan Pastor Foto: Beta/Dragan Gogić

Republička izborna komisija proglasila je danas izborne liste Saveza vojvođanskih Mađara- Vajdasági Magyar Szövetség (SVM) za parlamentarne izbore 3. aprila.

Ovu listu sa svih 250 kandidata vodi predsednik SVM Ištvan Pastor.

1.Др Балинт ПасторДоктор правних наукаСуботицаСВМ
2.Елвира КовачДипломирани економистаЗрењанинСВМ
3.Арпад ФремондПрофесор разредне наставе-мастерПачирСВМ
4.Жомбор УјвариМастер инж. информационих технолигијаКањижаСВМ
5.Розалија ЕкресДипломирани економистаТемеринСВМ
6.Акош УјхељиЕкономистаСуботицаСВМ
7.Др. Емеше УриЛекар специјалистаСомборСВМ
8.Даниел ЂивановићДипломирани економистаСуботицаСВМ
9.Силвиа ЛајкоИнжењер руралног развојаАдаСВМ
10.Анета СекрењТех.комуникациони менаџерБечејСВМ
11.Емеше Лалић УрбанДипломирани грађевински инжењерДебељачаСВМ
12.Анамариа ВичекЛогопед – дефектологНови СадСВМ
13.Роберт ЈакшаЕлектроинжењерНови КнежевацСВМ
14.Балинт ЈухасДипломирани економиста – мастерМали ИђошСВМ
15.Золтан ПекДипломирани економистаСентаСВМ
16.Нандор КишЕкономистаАдаСВМ
17.Золтан ТотДипломирани правникСајанСВМ
18.Небојша МарјановићДипломирани математичарБеоградСВМ
19.Каролина ГонцликДипломирани економистаКулаСВМ
20.Ана Лулић МаркиДипломирани правникСуботицаСВМ
21.Анастазија КокаиПрофесор информатикеБачки ВиноградиСВМ
22.Ана Кишимре СердаПедагог народне игреБачка ТополаСВМ
23.Татјана Варју ПотребићДипломирани учитељ-мастерКањижаСВМ
24.Норберт ОдриСтудент –КикиндаСВМ
25.Кристијан КочишАгрономСрбобранСВМ
26.Андор СенПрофесорСомборСВМ
27.Енике ШариДомаћицаТордаСВМ
28.Атила НађДипломирани економистаТорњошСВМ
29.Владимир БодорДипломирани правникБачка ПаланкаСВМ
30.Ницолет ВирагДипломирани физиотерапеутБајмокСВМ
31.Наталија Бачик ЛеринцПрофесор мађарског језика и књижевностиНова ЦрњаСВМ
32.Бела МајлатДипломирани економистаСтара МоравицаСВМ
33.Игор КишСоциологБечејСВМ
34.Шаролта НађМА учитељицаСентаСВМ
35.Золтан КудликМастер економистаСуботицаСВМ
36.Игор ГотхенцДипломирани инжињер за инд.менаџментВршацСВМ
37.Габор КишлиндерЕкономски техничарБачка ТополаСВМ
38.Еде СарапкаЕлектромеханичарМале ПијацеСВМ
39.Рената СентмартониИнжењер организацијеНови СадСВМ
40.Мариа Керн ШољаДипломирани економистаСуботицаСВМ
41.Андреја Стипанков – МаротПредузетникСомборСВМ
42.Оливер ЕрдељиКњиговођаОромСВМ
43.Андријана Бауер ЖивковићМастер инжењер шумарстваСремска МитровицаСВМ
44.Габор Гергељ БаратПрофесор историјеСуботицаСВМ
45Арон МадарасСоциологНови СадСВМ
46Хајналка ИлешНаставник разредне наставеСуботицаСВМ
47Јожеф БоршошВетеринарски техничарКавилоСВМ
48Мартин ПерпауерДипломирани биохемичарКевиСВМ
49Роберт ТотДипломирани правникКовинСВМ
50Ержебет ФехерПрофесор биологијеБачко ГрадиштеСВМ
51Едит СаркаСтруковни васпитачХетинСВМ
52Атила БенарикИнжењер информатикеБеоградСВМ
53Ђерђ ГојаШумски техничарСуботицаСВМ
54Золтан КерекешЕлектричарФекетићСВМ
55Тимеа ХарматИнжињер руралног развојаСентаСВМ
56Клементина Рице МајерПрофесор српског језика и књижевностиЗрењанинСВМ
57Др. Иштван МолнарЛекар специјалистаСуботицаСВМ
58Др Анита СабоПрофесор више школеМали ИђошСВМ
59Чаба БоршошДипломирани инг. пољопривредеАдорјанСВМ
60Бела СивериПрофесор географијеТемеринСВМ
61Тибор АлаџићПредузетникШупљакСВМ
62Саболч ТурзаДипломирани историчарКулаСВМ
63Илдико ШтербикИнжењер пољопривредеАдаСВМ
64Андреа ХардиПрофесор разредне наставеЧокаСВМ
65Ендре АлександерДипломирани машински инжењерБачко ГрадиштеСВМ
66Јудит ЧетлеВаспитачГорњи БрегСВМ
67Дејан КубатовДипломирани инжењер технологијеСомборСВМ
68Силвија КовачКординатор за васпитно образовни рад – на мађарском језикуКикиндаСВМ
69Габријела КовачевићДипломирани инжињер грађевинеБачка ПаланкаСВМ
70Јанош НађпасторПензионерСуботицаСВМ
71Ема Лавро ВулићХигијенски референтСивацСВМ
72Роберт КоњаДипломирани машински инжењер-мастерКањижаСВМ
73Кристијан ВаргаФилолог-преводилац-архиваторПанчевоСВМ
74Хуанита ВитушкаКњиговођаЧантавирСВМ
75Иштван ЂереИнжењер текстилне индустријеБачко ГрадиштеСВМ
76Ђерђ ШугарДипломирани инжињер технологијеПалићСВМ
77Тимеа Фењсароши ФекетеВаспитачБачка ТополаСВМ
78Антал МонокиСтудентЧокаСВМ
79Анастазија СакачКњиговођаОромСВМ
80Саболч КишПолитикологБачко Петрово СелоСВМ
81Габриела ПалатинушЗубни протетичарЗрењанинСВМ
82Беата Ороси ВекоњЕкономски техничарСрбобранСВМ
83Чаба ДиошиПрофесорСомборСВМ
84Нандор БилицкиПредузетникТрешњевацСВМ
85Марта ДобоМСЦ економистаПалићСВМ
86Клаудиа РотшингДипломирани економистаНово ОраховоСВМ
87Ласло ТотПрофесор разредне наставеСентаСВМ
88Нандор ВерешДипломирани инжењер орг.наукаНеузинаСВМ
89Викторија ПоповићДипломирани економистаБеоградСВМ
90Даниел ПожарПредузетникСуботицаСВМ
91Тамаш КанижаиПрофесорСомборСВМ
92Адам ПлетлОрг.спортских такмичењаСуботицаСВМ
93Ела ДобоДипломирани економиста-мастерКањижаСВМ
94Тинде НађТрговацПадејСВМ
95Др Емил ВегДоктор наука-машинско инжењерствоБеоградСВМ
96Рамона РожаМастер учитељСуботицаСВМ
97Балаж ЛовраМенаџер у туризмуБачка ТополаСВМ
98Габриела Тот СакалДипломирани правникМихајловоСВМ
99Геза КовачЕлектромеханичарМале ПијацеСВМ
100Ласло МолнарДипломирани економистаДебељачаСВМ
101Богларка ФеренцНаставникБачко Петрово СелоСВМ
102Роберт НађПољопривредни произвођачБело БлатоСВМ
103Ласло ВаргаДипломирани инжињер руралног развојаСентаСВМ
104Силвиа ФејешВаспитач за рад у одељењима на мађарском језикуБајшаСВМ
105Габор СентеДипломирани економистаСуботицаСВМ
106Тамаш ПошаМашински техничарБогарашСВМ
107Ерик ТотПредузетникПадејСВМ
108Агнеш Фекете БановМастер фитомедицинеБачка ТополаСВМ
109Ромина ЧакиАдминистративни радникТемеринСВМ
110Зорица СентпетериДипломирани економистаСуботицаСВМ
111Наталиа КишНеговатељЛукино СелоСВМ
112Арнолд КелеменМашин браварБагремовоСВМ
113Атила ВајдаПрофесор историјеКањижаСВМ
114Др. Моника КонцСпец.опште медицинеБечејСВМ
115Золтан ПекНаставникБачки ВиноградиСВМ
116Рожа НађДипломирани учитељСентаСВМ
117Габриела СинкоДипломирани инг. пољопривредеЗмајевоСВМ
118Валериа МолнарДипломирани економистаЗрењанинСВМ
119Норберт НаранчикПредузетникСуботицаСВМ
120Борислав ТрајковскиМастер инжењер шумарстваКовинСВМ
121Каролина БорошМастер географБајшаСВМ
122Јудит ХодиФризерНова ЦрњаСВМ
123Андраш КошицкиЕкономистаСентаСВМ
124Бернадет БуквићТрговацШупљакСВМ
125Ференц БанчиИнжињер механизацијеРуменкаСВМ
126Др. Павле ЕлорДоктор стоматологијеСремска МитровицаСВМ
127Рожа ФекетеЕкономски техничарМартоношСВМ
128Анико КарвакАдминистративни радникТордаСВМ
129Атила Андраш ЂуричинМенаџерЧантавирСВМ
130Габор МезеиРачуновођаБачко Петрово СелоСВМ
131Јожеф БобанЗоотехничарГорњи БрегСВМ
132Иштван МарашекСеоски повереникКупусинаСВМ
133Андреја ФазекашДипломирани инжињер животне срединеРуско СелоСВМ
134Тамара БрезовскиБиблиотекарСуботицаСВМ
135Ерне ПетерПољопривредни механичарБачко Петрово СелоСВМ
136Кристиан ФороДизајнерСтара МоравицаСВМ
137Золтан Сабо БатанчПензионерХајдуковоСВМ
138Илдико ПатаиТрговацНови ИтебејСВМ
139Арпад ПетрикТрговацСуботицаСВМ
140Илдико КеиперМастер инжињер грађевинарстваМале ПијацеСВМ
141Мариа ЈаноВаспитачМали ИђошСВМ
142Норбет Киш БичкеиВетеринарски техничарУтринеСВМ
143Атила КовачБраварОстојићевоСВМ
144Чаба ШантаГрађевински инжењерСуботицаСВМ
145Мирјана Новаковић МихајловићДипломирани грађевински инжењерБеоградСВМ
146Жужана Шавелин ЗелеиПрофесор разредне наставеБачка ТополаСВМ
147Габриел МадарасИнжењер прехрамбене технологијеЗрењанинСВМ
148Атила НемешБраварКаћСВМ
149Ана АранчићПензионерСуботицаСВМ
150Бенце БажоДипломирани машински инжењерТорњошСВМ
151Ласло МесарошНаставникДорословоСВМ
152Роберт НеметЕлектротехничарЗрењанинСВМ
153Нора ШошДипломирани васпитач – мастерХоргошСВМ
154Клаудио МесарошДипломирани инжењер менаџментаСуботицаСВМ
155Тимеа Мужика – ТотДипломирани правникНови СадСВМ
156Давид ТајкманМашински техничар моторних возилаБајшаСВМ
157Мелание МорицСтруковни васпитачСуботицаСВМ
158Тимеа БрашњоМедицинска сестра – техничарСрбобранСВМ
159Арпад МолнарДипломирани инжењер заштите биљаЗрењанинСВМ
160Чонгор КасаДипломирани учитељНови СадСВМ
161Емеше ЛенђелПрофесор мађарског језика и књижевностиБачка ТополаСВМ
162Тибор НеметПредузетникТордаСВМ
163Моника ТалошДипломирани учитељТорњошСВМ
164Роланд КабокРедитељНови СадСВМ
165Тибор КуктинОператер рачунараСуботицаСВМ
166Тинде ГереНаставникСветићевоСВМ
167Шара МагоТехничар текстилне индустријеКевиСВМ
168Ержебет ГенциДомаћицаЈазовоСВМ
169Миклош БалашаЗемљорадникЧантавирСВМ
170Ласло ПапиштаГрафичарНови СадСВМ
171Николета ЦвиткоАдминистративни радникФекетићСВМ
172Тибор ШамуМашински инжињерХоргошСВМ
173Антун БајусДрумски саобраћајни техничарНови ИтебејСВМ
174Адриана ЂерфиВаспитачицаСуботицаСВМ
175Лајош ФеренцМесарБачко Петрово СелоСВМ
176Жолт ГогаМашински техничарКулаСВМ
177Марија БушЛекарКањижаСВМ
178Хенриета Чисар ЧипаВаспитачМихајловоСВМ
179Золтан НађГрађевински техничарСуботицаСВМ
180Агнеш ЧевариЕкономистаБудисаваСВМ
181Иштван ТолдиПомоћни продавацКупусинаСВМ
182Татјана БалоДипломирани политиколог за међународне односеСентаСВМ
183Ержебет АрсеновДомаћицаБанатски МоношторСВМ
184Бригита АлмашиБлагајникХајдуковоСВМ
185Зоран РајлићХидрограђевински техничар за хидротехничке конструкцијеБеоградСВМ
186Роберт ЖакиСпецијалиста струковни инжењер саобраћаја мастерБачка ТополаСВМ
187Жолт Кочиш СиркеПредузетникСентаСВМ
188Клара МилошевићДипломирани економистаПлочицаСВМ
189Габриела БакшаПрехрамбени техничарБачко Петрово СелоСВМ
190Иштван БичкеиПредузетникХајдуковоСВМ
191Тимеа БлажикДефектологСтара МоравицаСВМ
192Чаба АбрахамМашински техничар за компјутерско конструисањеМајданСВМ
193Отилиа КочиСтруковни економистаРуменкаСВМ
194Золтан СабоМашин браварЦрвенкаСВМ
195Рубен ДеметерИнжењер за апликацијеСуботицаСВМ
196Атила Нађ НемедиПрофесор мађарског језика и књижевностиГорњи БрегСВМ
197Лајош КелеменВетеринарски техничарБачка ТополаСВМ
198Роберт ЈухасМашински инжењерЗрењанинСВМ
199Чила КошСтудентБечејСВМ
200Вероника ТузаПензионерСуботицаСВМ
201Вираг СтанимировФилолог слависта, србистаНови КнежевацСВМ
202Катица ПлетикосићСпремачицаСветозар МилетићСВМ
203Жолт КовачТрговацБечејСВМ
204Јанош КабокПољопривредникСајанСВМ
205Јанош КишОператер пречишћавања отпадних водаХајдуковоСВМ
206Габриела ПинтерВаспитач за рад у одељењима на мађарском језикуПачирСВМ
207Каталин АбрахамПословни администраторЦрна БараСВМ
208Корнел ЈухасДипломирани економистаБечејСВМ
209Чаба ШурјанПогонски електротехничарСвилојевоСВМ
210Андор ШерешСтудентНови СадСВМ
211Жолт ХорватБиологБачка ТополаСВМ
212Агнеш РепецкиСекретар месне заједницеБогарашСВМ
213Атила ВастагЕлектричарНова ЦрњаСВМ
214Изабела МајорошДипломирани хемичар – проф. хемијеТемеринСВМ
215Оскар МезеиПредузетникЗрењанинСВМ
216Рудолф ШошЕкономистаНови СадСВМ
217Арпад БалинтПензионерВрбицаСВМ
218Мартин ГреилахНаставник математикеСрбобранСВМ
219Ерика ФарагоРеферент руралног развојаБајмокСВМ
220Адреа Палатинуш – НађЕкономски техничарЈерменовциСВМ
221Бригита ХеверЕкономистаБајшаСВМ
222Едит Деак ТотТрговац – техничарВајскаСВМ
223Роберт СабоПољопривредни произвођачБело БлатоСВМ
224Адриан ФаркашСтудентКулаСВМ
225Чаба БироМенаџерЈерменовциСВМ
226Виктор КовачЕлектротехничар рачунараГунарошСВМ
227Ференц АнитићПољопривредникСтари ЖедникСВМ
228Наталиа ЈонаДипломирани филологПанчевоСВМ
229Деже ЛајкоПензионерБајмокСВМ
230Јудит ЕрдегПољопривредни техничарРуско СелоСВМ
231Марија БоршошДомаћицаТелечкаСВМ
232Арнолд КерчовИнжењер електротехникеЗрењанинСВМ
233Јасмина ПротићМастер језика, пословања и међународне трговинеНови СадСВМ
234Атила ПатакиТрговацНови БечејСВМ
235Марта Тот БагиПензионерСтара МоравицаСВМ
236Јелена ЛакетићВаспитачСремска МитровицаСВМ
237Аранка ПлетлБлагајницаСуботицаСВМ
238Мирослав  ЗуберецСтруковни васпитач деце предшк. узрастаСајанСВМ
239Јожеф КадарПензионерБогарашСВМ
240Чаба ВаргаПрограмерТемеринСВМ
241Силвестер ВероПољопривредникКелебијаСВМ
242Рудолф КерекешПредузетникПанчевоСВМ
243Амалија МесарошТрговацСуботицаСВМ
244Анико БалогКројачицаЧонопљаСВМ
245Немања АдамовићДипломирани извођач музичке уметности, виолистаБеоградСВМ
246Нора ОтотДипломирани економистаНови КнежевацСВМ
247Золна Гајдош БајусЕкономски техничарКањижаСВМ
248Акош ХајвертНаставникФекетићСВМ
249Балаж СичДипломирани правникСуботицаСВМ
250Илдико Шнејдер-ШараДипломирани економистаБудисаваСВМ

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na Twitter nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.