Foto: J. Patarčić/DanasPredsednik odbora Stranke slobode i pravde (SSP) u beogradskoj opštini Stari grad Vladimir Marković poručio je danas da je gradska vlast postavljanjem „besmislene ograde“ u Francuskoj ulici stanovnicima te opštine oduzela parking mesta, svesno pogošavajući problem sa parkiranjem u tom delu grada.beograd
Umesto da obezbedi nova mesta ili uvede red, gradonačelnik Aleksandar Šapić građanima uzima i ono malo što imaju, navodi u pisanoj izjavi Marković.
On je ocenio da Šapić i gradska vlast ne znaju da upravljaju gradom.
„Rezultat njegove politike je jednostavan: manje parkinga, više nervoze i potpuni haos. Ta ograda nema nikakvu funkciju, osim da pokaže kako izgleda vlast koja ne zna da upravlja gradom, pa ga ograđuje“, rekao je Marković.
Te ograde će pasti, poručio je Marković.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


