Naprednjaci se podelili: Deo će na SNS skup u Beograd, deo u Vranje

Ostavite komentar


  1. Šta je hteo reći pominjući Jovanjicu? Da je to plantaža nane i hibiskusa? Da je Koluvija čestiti domaćin, plantažer i nedužna žrtva hajke koju mrzitelji svega srpskog, ustaše i ostali dušmani blate? Koju produkciju laži te usta ostvaruju, neverovatno.

  2. USA treba da lupi personalne sankcije nekim ljudima iz ovog rezima sad u martu. 24 mart mu nekako dodje zgodan datum za nesto takvo. E sad valja to i proslaviti.

  3. A sto arena, lepo je vreme?
    Verovatno zato sto svi dolaze „dobrovoljno“, pa ih zatvaraju kao u toru.

  4. Al’ će se navozaju autobusi u narednih nedelju dana. Znaju li ovi probisveti pošto je gorivo?!

  5. Nas predsednik po pravilu daje izjave u koje samo ćaci mogu da veruju, njegove izjave da nikog ne prisiljavaju da dodje na miting ali vec u narednoj recenici kaze,ove sa juga smo oslobodili da prisustvuju skupu u Beogradu,da bi nekog oslobodio,moras ga „zarobiti“-obavezati,sto demantuje ono da nema pritisaka ali dok sam narod ne shvati da se njime manipulise i da su samo brojke bez stasa i glasa,bice tako.

  6. „Pozivam sve ljude da nijedan ne dođe na miting koji ne želi.“

    Da nema pretnji i ucena ne bi ti niko došao na tvoj propali skup. Unazad 14 godina i izbore dobijate na osnovu ucena, pretnji i podmićivanja. SNS ste jedno veliko zlo Srbije.
    Jedini lek za Srbiju da zakonski obezbedi smenjivost vlasti, na način da ne se ne dopusti istoj grupi alavaih i beskrupuloznih političara da budu više od dva ciklusa na vlasti. Naš narod je nezreo i neobrazovan, naivno sklon verovanju manipulatorima i grabežljivcina, i kao takav nije sam sposoban da vidi šta se valja iza brda laži i obmana.
    Vučić je najveće zlo koje je zadesilo Srbiju u zadnjih stopedeset godina. Čovek nema korene u Srbiji, njegovi đedovi nisu stvarali Srbiju, i zato je on olako uništava i urušava. On mrzi ljude iz Srbije, i zato se najviše druži sa Dodikom.

  7. Dragan, Mirko i Petar se ubise skupljajuci ljude, a ovi kazu da ne skupljaju.

  8. Je l ponovo dolazi i Šreder? Hoće li mu opet na dan bombardovanja u Areni klicati i mahati zastavicama? Bler? Klinton?

  9. U ova krizna vremena s naftu oni nasli da se vozikaju tamo vamo zarad niceg!

  10. Da li znate da ljudi i sada masovno dobijaju otkaze ako su bili na bilo kom „blokaderskom skupu ili šetnji“ a rade u preduzeću javnom ili ustanovi ili bilo kom gde država ima udeo ili SNS tajkuni. Masovno. A vi o tome ne pišete. Koliko je profesora dobilo otkaz, doktora, administrativnih radnika, običnih radnika. I ko ih je zaštitio. Niko. Zato su protesti i pukli.

  11. Sve agencije predocavaju da sto se tice skupova naprednjacki u Beogradu i Novom Sadu, Kragujevcu i Nisu, skup zaborave. Eventualno po manjim mestima i selima ali sve je uzaludno. Ali treba im dati sansu da se barem domognu cenzusa.

  12. ne razumeme, kakave ucene, pa ti ljudi su pozapošljavani preko SNS.
    Nažalost ne ide i jare i pare,.
    Mučno je više čitati i slušati opozicione napise i lidere kako „kukaju“! nad sudbinom tih ljudi.
    Svako je odgovoran za svoje postupke, pa ovi ini tj kobajagi opozocija da se pozabavi svojim članstvom i programom,. Program očigledno nemaju.

Ostavite komentar


Politika

Naslovna strana

Naslovna strana za 22. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.