Politika • danas 15:48
Naslovna strana za 25. jun 2026
GalerijaKlub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.
I šta je tu čudno ili sporno ili kome to smeta?
Jug ima veće kvote za 24. Vranje, zato su sada oslobođeni
Ha, ha, ha, iz Arene nema bežanije kao sa ulica i trgova.
Jadno, još jadnije ko veruje u to.
Ne sekirajte se vi za kvotu
Uvek ce se u Srbiji naci dovoljno prodanih dusa. Takav smo narod zato je u Srbijii ovako kako je.
Bogami, tema za razmisljanje. Vucic organizuje prevoz i placa dolazak u Arenu i tesko da je napuni. Zeljko Obradovic je punio Arenu samo svojim imenom.
Budi čovek ili ovca!
Kada čovek sam pristaje da bude ovca,tu nema ni ovce ni čoveka!
Dozvolili ste da jedna kriminalna organizacija upravlja vašim životima,sramota,vi ste za njih kvota-broj i ništa viśe!
Koliko tona dizela će potrošiti samo autobusi iz Niša i nazad,ko to plaća?
Sns je prso u Nisu, gotovo je, kraj!! I ovi sto idu… ne daj boze
Pa sta ovaj izmislja skupove , to su bre.lokalni izbori , scakog vikenda organizuje neke gluposti da ne sedi kuci , ovu njegovu kamarilu i ministre treba 24/7 da angazuje , ali narid maltretira , trla baba lan.
Predsednik je po ustavu Srbije nadstranacka licnost. Ne sme da podržava jednu stranku protiv druge. Šta čekaju sudije? Zašto primaju plate?
Koje 2000 ? Pukli su,otišlo je jedva desetak autobusa polupraznih. Niš odavno nije njihov grad
Pa i da sve jeste tako (a nije) … kako to tačno pomaže opoziciji i tzv. „studentima“? SNS će održati taj miting.
„Nekada je kvota bila 5000, a sada je 2000 ljudi“
– Inflacija čini svoje ! Nekad je mnogo ljudi verovalo Tomi, Vučiću i SNS-u uopšte. Posle 13 godina „vlasti“ neukih, nemoralnih, nekulturnih i nezajažljivih njima više niko razuman ne veruje.
Ne vredi, ne slusaju njega kao clana sns i forsiraju ljude. Dok je bio precednik sns jos su ga i slusali, sada jok.
..živog me blam pojede (ko da sam ja nešto kriv tome) kad vidim da naš predsednik maše državnom zastavom ko mi, Titovi pioniri 60-ih godina prošlog veka..i podiže stisnute pesnice ko MMA borac, pobogu..cccc..!!! ..predsednik države, EEEEEJ..!!!!!
Au brate,koliko mržnje na jednom mestu.Svako ima pravo da radi šta hoće,i studenti,i vlast,i opozicija.Vidite,ja sam iz Niš,sa akcentom na Niš,niko gde ja radim nije nateran da ide,prijavilo se njih 50ak, uglavnom simpatizera stranke.Pa i u vreme DSa je bilo teranje ko da smo ovce na mitinge,a radim od 2000.
Pa normalno što je smanjena kvota.Medijana, najveća niška opština islobodjena je SNS kartela i tu ne mogu da ucenjuju.Zbog toga se i bore svim sredstvima da zadrže vlast u lokalu, bez toga nema ucene gradjana, a to znači kraj.
Pa vi odredite kvote za vase mitinge ajde bre nelupajte vise kako lazete tako prolazite
Tomase ti veca ovca od drugih a sta tebe briga gde ko ide
Jedan od ,,poslednjih krugova“ u Monci,pardon- Beogradu!!!Sekta je trenutno kao svinja u samrtnom ropcu,zato- pumpaj pumpaj pumpaaaaaaajjjjjj!!!
Dok se mi prebrojimo , nece nas ni biti vise.
Ma nema kvote, ljudi su ucenjeni ugovorima na određeno vreme na poslu i moraju!
Znam mnoge koji su tako otišli, ostavili decu i porodice stigli kući noću… Jad i beda!