Završen miting SNS-a u Beogradskoj areni: Vučić najavio pobedu, obratio se i Ivica Dačić

Ostavite komentar


  1. Skupio je narod koji ignoriše svoje sinove i kćeri, unuke, srpsku intelektualnu elitu, studente i omladinu. Podržavaju lobistu stranih firmi, prodavca srpske imovine i srpskog teritorija strancima, širitelja mržnje, lažnog i podlog patriotu.

  2. Cacilend u Areni,sve za pare,placeni glasaci SNS.Trose nase pare iz budjeta na ikonografiju i velicaju lik i djelo Vucica.

  3. „Podržavaju lobistu stranih firmi, prodavca srpske imovine i srpskog teritorija“
    Поштовани ‘Нишлијо’, трудили сте се али детаљи вас одају. У српском језику именица територија је женског рода.

  4. Kao sto kaze Lazar Dzamic u RADARu, u javnim stambenim i komunalnim preduzećima, u „namenskim“ firmama, zaposleni moraju na partijske skupove, na mahanje zastavama i podržavanje „precednika“, na kontraproteste, na kontramarševe…
    Sve institucije i javna preduzeća su sada „namenske“ – namenjene održavanju režima na vlasti.

  5. Nišlija, sve i da je Hrvat, potpuno je u pravu. Oni koji podržavaju vlast koja uništava srpski narod su prodali budućnost sopstvene dece

  6. Ova bulumenta caci gluperdi i retardiranih degenerika je sve sto mogu na silu i korupciju da dovuku u ovom casu,da trgnu iz agonije „vodju nacije“ i „pobednika obojene revolucije“.
    Opstenarodni bunt protiv maloumnog i podmuklog diktatora ,pre svega studentski bes i gnev se nezaustavljivo siri jer su identifikovane sve mracne dimenzije propasti ove izmucene zemlje,ekoloske,kulturne,privredne,finansijske,humanitarne..Nezapamcena kradja i unistenje prirodnih potencijala,brutalna represija,gnusno izivljavanje tonuceg rezima koji ce odgovarati za zlo koje je pocinio u Srbiji.
    Ove brojke na mitingu zatvorenog tipa=nema bezanije i oko Arene saopstavaju isti brojaci koji su za vreme najvecih demonstracija u istoriji Srbije,preko 400.000 ljudi, izbrojali oko 70.000,kao i na ovom jadnom sns prisilnom vasaru sa uobicajenom scenografijom,za pojesti i poneti..
    Ako bi se napravila najednostavnija paralela u nastupima studenata i protivnika ovog ogavnog rezima,njihova neuporediva intelektualna dominacija,promisljenost,kreativnost u obilasku cele Srbije i sirenju talasa istine i slobode,velicanstveni maratoni peske i na biciklima po evropskim gradovima,trpljenje sramotne represije bez izuzetka ko se zatekao na ulici ili fakulteu..pa da li te rezimske hulje zaista „misle“ da se mogu suprotstaviti ovoj energiji najvise magnitude i da bednim lazima mogu izbeci ono sto ih zasluzeno ceka.
    Mogu donekle odloziti neizbezno i to je ovaj mizerni pokusaj i koprcanje, ali u tim zatucanim glavama dobro znaju da je to kraj i da moraju odgovarati pred probudjenim zakonom,da ce se sve obelodaniti do poslednjeg detalja i prevarnog nauma,a to ce biti bolno.

  7. Gledao sam na Tv reportazu i tolika mrznja prema ljudima koji drugacije misle. Razumem mislis drugacije ali mrznja ne razumem. Isti recnik vlasti i podela naroda na ove one Srbe u istoj drzavi. Svakakve pogrdne reci sam cuo psovke od starih ljudi

  8. Kapacitet Arene plafon 25 hiljada, krimosi iz MUP-a objavili da ih je 32 hiljade. Ceo nivo 400 potpuno prazan. :))))

  9. Sto se ova brine za buducnost svog sina kada ce biti uhlebljen na drzavne jasle sa kupljenom diplomom kao i vecina dece sns funkcionera.

  10. Išao sam u arenu da posmatram ćacije. Obiĉan narod. Možda ucenjen, ali za bolje ne znaju. Misle da sistem „znam ja čoveka koji će to da ti završi“ nema alternativu. Biće, na žaloat, 10:0. Zgodna cifra za loženje, a sns ne sme da.pokaže slabost sada.
    Oĉigledno je da društvo još uvek nije nito će skoro biti spremno za promene.

  11. Nekako mi sve ovo liči na Severnu Koreju „naš veliki vodja“,nije dobro

  12. Blokaderi pumpadzije ovoliko ljudi nebi skupili ni za 10 godina, morace da se pomire sa tim da ih vecinski narod neće

  13. 70000 претежно знамо којих,имали да једу и пију наспрам пола милиона оних којима је покушано силом забранити долазак,наравно без ича и пића.Наравно мислим на највећи митинг у историји Србије.То нешто говори.

  14. Kanda je i Danas prešao u okupacione ruke,nego ova bruka sa petnajstak hiljada navijača i plaćenih statista pokazuje da im je kraj veoma blizu.A sa tim krajem dolazi i do kraja okupacionih medija pa vi vidite.

  15. Kako Ivice da se komunisti mole bogu za tvoje zdravlje zar vi verujete u Boga? Ili ste prodali ideale?

  16. Kada ce biti saopsteno koliko je kostao ovaj skup,i od kojih para je placen?

  17. @lazar, pa jer rekoste još prošle godine, građani su se oslobodili straha, svi su uz studente, nema više ucene. Koga lažete, kada jednom pričate jedno, a drugi put drugo, kome prodajete maglu?

  18. Juce 21 marta, na skupu u Areni, Vucic je doslovce rekao : “Obisao sam celu nasu zemlju, putovao po celom svetu. Nema velikog lidera u svetu kojeg nismo doveli u Beograd ili sa kojim se nisam sastao u njegovoj zemlji“.
    Tacno. Svuda je bio ali nikad sa liderima iz Sarajeva, Zagreba Podgorice i Pristine. Po Vucicu, ti lideri su nasi neprijatelji, te zemlje sklapaju saveze i spremaju napad na Srbiju.
    Sto je vrlo vrlo korisno za SNS. Prvo, Vucic nas plasi da smo od suseda ugrozeni. Sto mu omogucuje da proglasi vanredno stanje i ukine izbore i slobodne medije. Drugo, da bi se odbranili, kupujemo oruzje. A to su tajni ugovori, idealni da se plati uvelicana cena i pola novca vrati u kasu SNS.

  19. Šta kaže ustav ima li pravo predsednik države da propagira i podržava neku stranku

  20. Mimo zakona, nezaposleni pravnik sa Andrićevog venca umesto Predsednika svih građana, deklarisao se kao predsednik samo svojih pristalica!
    Ostali su strani plaćenici, domaći izdajnici, mrzitelji svega što je srpsko …
    Živimo u privatnoj državi kao zamorčići na farmi ubedinjene mafije i otuđene paradržave…

  21. Hahaha…
    Oduševljen sam, a arena prima 20tak hiljada samo
    A sve da su ih klasirali i dovozili ko toalet papir, zna se ko je u istom gradu imao preko milion ljudi na ulici. Gotovi su

  22. Sada je i Vucicu jasno da je dosao kraj jedne politike koja je puno zla nanela ovoj zemlji. U pitanju je oprostajni miting. Primecuje se da cak i u Beogradu nije mogao da skupi desetak hiljada pa je morao autobusima da dovlaci sa dnevnicama ljude iz ostalih gradova Srbije. Mozda i dobro jer na ovaj nacin smo dobili sumu sumarus na nivou citave Srbije koji je preostao oko Vucica kao talog. Mladjih od 50 godiona na ovom vasoru tesko ste mogli da vidite. Jedino je zalosno sto su penzioneri prinudjeni na ovo zbog dnevnica koje su isle od 3 do 5000 dinara zbog same bede u kojoj se nalaze. Mnogi su od sramote stajali napolju, pokrivali se naocarima, kapama, bradama, izbegavajuci da se predstave, skrivajuci identite od sramote da ih ne vide njihovi sugradjani. Zalosno je na koji nacin je Vucic zavrsio politicku karijeru. Navodno kazu da ih bilo u hali preko 32.000 a hala u maksimumu prima 24.000 ljudi? Sa druge strane da ih je i bilo sve skupa oko 50.000 to je ako primecuje deset puta manje od skupa pod okriljem mladosti i nase dece od prosle godine. Svima je jasno, bez obzira na njihovu besmisleno kiselu radost, da je dosao kraj. Inace, sada ce naprednjaci posto su vidno revoltirani morati da koriste druge metode posto u politici vise nemaju mogucnost za poentiranje.

  23. Ah kakav život tog namučenog Dačića i sad je još morao na prinudni odmor. Ako, ako i naradio se ovih godina, trebalo je samo naći načina kako pokrasti sve i još uz to opstati uz svaku vlast. Dobro je prošao, samo bolest, obično se za takve slučajeve preporučuje atentat…ipak zvuči bolje i sigurna je pobeda. Čim idu na bolest znači da traže sažaljenje birača.

  24. Sve medije okupirali, plaćate državnim novcem vaše lojaliste, isti smo narod! samo što razmišljamo drugačije, vi nas nazivati najpogrdnijim imenima, omladinu i studente na kojima iza starijih generacija ostaje, da vode, grade i rade za bolju i pravedniju Srbiju, lomite im vilice, provodite, prebogate, sram vas nilo. Ovo ni u osmanskom carstvu nije bilo.
    Nadate se pobedi od

  25. Korumpirana policija(ima izuzetaka,njima svaka čast),korumpirana vojska na celu sa keramicarem i ko zna koliko tona droge predjenih preko njegovih i kofercetovih ruku za našu decu, glavne poluge ẓ̌valavog monstruma.

  26. Divni su mnogobrojni Kokiji i „Nišlije“ from Zagabria, ali najjači je Lazar, koji je nakon 15-minutnog angažmana u Guglu napredovao.do samohvale u komenzarima na Juče.

  27. Džudža, potvrđujete činjenicu da ovaj prefarbani radikal pored glasova ucenjenih računa i na glasove nepismenih.

  28. Ne pratim politiku ali nesto mi je veoma čudno.Uvek su se na tv-u pojavljivali i pozicija i opozicija sa svojim propagandnim programom.Ovo je gore nego za vreme Tita,onda smo bar znali za jednoumlje a ovo je sad kao demokratoja.Da predsednik drzave reklamira jednu stranku i onda kaze da je on predsednik svih gradjana.

  29. Pitanje:Po dostupnim podacima u „Arenu“ max staje 25000 duša, MUP govori o preko 30. Ako lažu tako bestidno za nebitnu stvar kakvo je bedno ćaci saborovanje, šta će raditi po zatvaranju biračkih mesta?

  30. Prošli mitinzi pod parolom „Za našu decu „, sada „Za našu porodicu“.
    Koliko „crvenih“ košta obraz u Srbiji?
    Ovolika euforija oko lokalnih izbora, strašno.
    Budjenje…

Ostavite komentar


Politika

Naslovna strana

Naslovna strana za 27. i 28. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.