Koncertom muzičke grupe Ođila, sinoć je završen četvrti po redu Fiš fest. Ovogodišnja manifestacija je održana na platou kod kule Nebojša.
Posetioci su imali prilike da probaju riblje specijalitete. Glavni organizatori su Turistička organizacija Beograda i opština Stari grad.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


