Ode čovek!

Ostavite komentar


  1. Vratiće se kad potroši sve, a ti ako si zapalio, kako se javljaš na fiksni?

  2. Нек му је са срећом.
    И не јавља се на фиксни,већ су га звали са фиксног .

  3. Опет није објављен мој коментар јер сам написао да у време које је навео аутор да је живео најбоље,баш и није тако да сам навео своје негативно искуство у фирми у којој су ведриле и облачиле демократе и слични њима.

  4. Ja sam zapalio 92-ge, vratio se na par godina 2008-me, razočarao, pa opet zapalio. Kad palis toliko dugo, taj pokret postane deo tebe … Ima tu mnogo dobrih stvari ali i jedna loša, koja peče. Ne možeš dobre stare prijatelje da provedeš sa sobom.

Ostavite komentar


Dijalog

Samo majstor trenutka 4

Samo majstor trenutka

Aleksandar Šapić, gradonačelnik Beograda, na poslednjoj konferenciji za medije nagovestio je da više neće obavljati tu funkciju poručivši opoziciji da sačeka još dve godine da on ode, a onda neka sve što je uradio vrate na staro.

Naslovna strana

Naslovna strana za 25. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.