Čeka li Vučićeve robote sudbina „juga“

  1. Ti roboti su u ravni obećane proizvodnje letećih taksija.
    Čovek laže i maže na veliko, a narod glup. Eto, to je tako u Srbiji. Narod je veliko razočarenje.

  2. Cccc. Brkiću, polako…Pa mi proizvodili auta 30 hodina, pa tek onda jedošao jugo. Vučić je bolestan. Za robote proizvoditi trebamo 350 godina i 350000 inženjera, a oni se ne dovoze bugarskimvozovima punim SNS šešeljoida.

  3. E srbijanci
    Nije problem u kuplungu,poluosovini ili ručicom za prozor?
    Već što ste vi u svemu avanturisti i to naoruẓ̌ani avanturisti!
    I što smatrate da je sve moguće jer imate Vodju a On vas vodi tamo-amo čak i kroz naučnu fantastiku!
    Do robota će se stići ali u mašti!
    Kao i do metroa
    Kod nas se misli ,prvo se šfancuju delovi a potom druga smena ih sklapa a treća pakuje i distribuira!
    A do juče ste se vozali Ćirom a dan Danas prsistorijskim trolama i tramvajima poklonima grada Bazela!

  4. Naucna fantastika je i to sto se vi Beogradjani vozite za dzabe a ovo sa robotima je sasvim u skladu sa dolazecim vremenima.Blago nama dok imamo ovakvog predsednika.

  5. Gospodine Brkiću, ako je ovo iz srca i ljubavi prema našoj Srbiji, svaka vam čast. Ovi drugi samo pišu ko je koga prevario ili ubio. Sve druge teme za današnje novinare su TABU.

  6. Vučić je pre desetak godina dolaskom na vlast kao premijer obećao da će Emirati uložiti 4 milijarde dolara i sagraditi fabriku čipova gde će raditi bar 2000 radnika iz Srbije. A onda je shvatio da je to nemoguće jer nemamo obučene radnike za takvu proizvodnju. A šta sve Vučić ne obećava!? Čovek živi u zemlji snova, nekoj svojoj virtuelno Srbiji i zamaljava jadan narod.

  7. citajuci tekstove gospodina brkica godinama, stekao sam utisak da on u zivotu vidi sve negativno, lose, katastrofalno. nije mu lako, verujem da mu je i u privatnom zivotu, isto. treba se drzati i u zivotu i u poslu,sto je dobro, dobro je, sto je lose, lose je. mislite gospodine brkicu o tome, nikad nije kasno…

  8. Halo, Bing, kako brat? Šta, opet u zatvoru? Odneo Robokapa u Sing Sing da vidi kako radi, a ovaj ga strpao u ćeliju? C,c,c, kako su samo nezahvalni ti današnji roboti…
    Nego slušaj, imam i ja nekoliko komada, kažu da će uskoro potražnja da procveta! Cijena? Prava sitnica!

Ostavite komentar


Dijalog

Naslovna strana

Naslovna strana za 27. i 28. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.