Pobediti u Boru

Ostavite komentar


  1. Nenade, Srbija je naseljena bednicima. To se vidi iz jednog u drugi izborni ciklus. Opet ćete biti poraženi i čuditi se. Potrebno je prihvatiti stvarnost.

  2. Šteta što autor nije pogodio temu, a promašio dosta toga. Kinezi, naravno, nemaju pravo glasa. Opozicija i studenti, se, nažalost, nisu dogovorili, zbog sujete opozicionih, nazovi, političara. Nadam se da hoće, ima još vremena, valjda ovaj tekst treba da ih ohrabri. Ne treba čitati CV gradonačelnika, treba mu pogledati kuću, auta, stanove u Beogradu, brod na Dunavu, i ko zna koliko keša u šteku. Tako da šansa postoji, jer, mali je grad, sve se zna.

  3. Dobra vest je jedna lista u Boru, a loša je da opozicija ne radi ništa i da je režim počeo kampanju krajem 2025.
    Definitivno mora da se pobedi režim u nekom od ovih gradova/opština i da se razmaženim opozicionarima u velikim gradovima kaže ovako se to radi.

  4. Nikqda necete pobediti ni u Bor ni drugde.
    Bosanski Uzurpator je toliki lopov I manipulator da mu niste dorasli.
    Vladaće još dugo.

  5. Како да није нека само прете како ће да ако они дођу на власт отерају Кинезе и да преузму они рудник да га черупају као оних 12 година.

  6. Pa morali bi da poližu sve što pričaju o Boru, rudniku i Kinezima, onda bi možda i imali šansu. Ali onda kako da tu promenu mantre prodaju na nacionalnim izborima? Ljudi i dalje veruju na nacionalnom nivou da grad koji je napravljen oko i zbog rudnika i koji pre rudnika nije ni postojao, treba da ostane bez glavnog izvora prihoda. Pa pre će da prepuste Bor Vučiću.

  7. Podržavam Nenadov predlog, ali nažalost mi se čini da se opozicija na nivou republike trenutno isključivo bavi demonizacijom studenata

  8. Pa nije tačno da opozicija u Boru ništa ne radi…taj što vam je pričao ovu priču sa vašim filom…verovatno nije želeo da vam kaže sve…a i zašto bi? …kada dođe vreme dobićete info…jer u Boru su definitivno najgori naši Kinezi i prodane duše.

  9. …problem je u tome jer Bor i M_pek imaju prijavljenih oko 10.000 novorođenih punoletnih …što mu dođe skoro ¼ birača… Elem, u Boru nisu svi opozicija kao što se predstavljaju.

  10. Уместо изградње град хотела на Црном Врху, у време санкција, за тај новац (незванично 200 милиона $) могла је бити изграђена не једна, него две нове топионице, али зашто није? Зашто је бачен новац на промашен град хотел?
    Па због уградње као и данас.
    Није се питала струка већ политика
    Политика СПС а да се остане на власти по сваку цену.
    Да ли је сада јасно зашто имамо Кинезе и зашто смо кинески робови и зашто наш бакар и наше злато није наше већ кинеско који нам узимају и ваздух који удишемо за потребе кинеске фабрике кисеоника .

  11. Pre desetak dana sam bio tri dana u Boru. Ništa od ovoga što kolumnista piše po narudžbini i za debele pare nije tačno, sem dvadesetak prilaznih kilometara gradu. Političke floskule neću da komentarišem.
    Ako ovaj portal ima urednika neka radi svoj posao i ne dozvoli objavljivanje lažnih informacija.

  12. Si normalan ??? .Gde po ovoj ladnoći da šipčim po Boru i okolnim selendrama. A i nemam vremena jer sam trenutno u kampanji od kafića do kafića na Vračaru.

  13. Nenade ima li nečeg zajednič̣kog u :
    Vučić
    Vučević
    Vučićević
    Belivulk
    Šoljica Iz koje pije bosanski Tiranin I Uzurpator Svega sa likom vuka na istoj?

  14. Nepotpun tekst, na žalost. Sem jednog dela opozicije niko se ne bavi niti bavio Borom u prethodnim godinama. Ako stvarno dođe do dogovora između opozicije i studenata biće to velika šansa. Kinezi uzimaju profit a naivni se raduju njihovoj vrednoći.Oni koji se dive rudnicima i kamionima neka znaju će da nakon eksploatacije ceo ovaj deo biti pust zbog otrovnih voda i zatrovane zemlje. Biće predeo ispunjen jalovištima bez grada i sela u ovom obliku.

  15. Nebeski narod je plašljiv, potkupljiv i prevrtljiv. Sticali smo te osobine nekoliko vekova i bar 20- ak generacija pod Turcima. Zato lako prihvata i trpi tiranina.

  16. Tito je jedva povratio rudnik od francuza a vi ste ga prodali (trajno vlasništvo ) Neka ljudi glasaju za koga hoće a svi vi drugi što kritikujete Tita ?!? trebali bi da znate i tu činjenicu .Živela demokratija !
    Poltronstvo i „ulaz na zadnja vrata“ Dole Rabaras!!!

Ostavite komentar


Dijalog

RIK i ostvarivanje biračkog prava u inostranstvu: Zanemareno informisanje birača kako da glasaju 7

RIK i ostvarivanje biračkog prava u inostranstvu: Zanemareno informisanje birača kako da glasaju

Republička izborna komisija je prema važećim propisima nezavisan i samostalan organ koji se osniva radi organizovanja i sprovođenja izbora, da se stara da se to uradi po zakonu i da se građanima omogući da ostvare biračko pravo. RIK broji 16 stalnih članova i isto toliko zamenika, ima predsednika i njegovog zamenika. Imenuje ih Narodna skupština RS (NSRS) kojoj su odgovorni za svoj rad. Komisija je dužna da radi na osnovu zakona i propisa koji se donose na osnovu zakona. Mandat članova prestaje kada nov saziv NS RS imenuje novi sastav RIK. Članovi RIK imaju platu. Kao funkcioneri obavezni su da rade odgovorno, savesno, u javnom i u interesu građana.

Naslovna strana

Naslovna strana za 22. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.