Društvo • 21.07.2020. 23:01
Vanredna situacija zbog korone proglašena i u Vrnjačkoj Banji
U Vrnjačkoj Banji je, zbog pogoršane epidemiološke situacije u okruženju prouzrokovane širenjem korona virusa, lokalna samouprava danas proglasila vanrednu situaciju na teritoriji cele opštine u cilju preventivne zaštite stanovništva i gostiju, objavila je Radio televizija Srbije (RTS).


