Bez golova na meču Junajteda i Čelsija 1Foto: Pixabay/StockSnap

Fudbaleri Mančester junajteda i Čelsija odigrali su večeras nerešeno 0:0, u utakmici šestog kola Premijer lige.

Čelsi je trenutno šesti na tabeli sa devet bodova, dok je Junajted na 15. poziciji sa dva boda manje, ali i utakmicom manje.

Ekipa Junajteda je na ovom derbiju imala bolje prilike, ali je sjajan na golu Čelsija bio Eduardo Mendi.

Mendi je u prvom poluvremenu zaustavio udarac Markusa Rašforda u 35. minutu, kao i Huana Mate nešto kasnije, a istakao se i u finišu meča kada je ponovo odbranio šut Rašforda.

Fudbaleri Čelsija u narednom kolu gostuju Barnliju, dok će Junajted u još jednom derbiju dočekati Arsenal.