Crveno-beli na korak do titule 1Foto: Starsport

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Napredak u Kruševcu rezultatom 1:0 (1:0), u pretposlednjem kolu Superlige Srbije i tako napravila veliki korak ka odbrani šampionske titule.

Crveno-belima, koji sada imaju 97 bodova, će za odbranu titule biti dovoljno da osvoje bod u meču poslednjeg kola koji igraju protiv Voždovca u subotu 21. maja na svom stadionu.

Meč u Kruševcu odlučen je pogotkom Ohija u 33. minutu, kada je posle velike greške odbrane domaćih Norvežanin pogodio mrežu Napretka.

Posle neubedljive igre oba tima u prvom poluvremenu u nastavku je tempo igre bio mnogo bolji, ali je jedinu šansu za gol imao Eraković, koji je dobro šutirao glavom posle kornera, ali je golman Kruševljana Vasiljević sjajnom intervencijom sačuvao svoju mrežu.