Fudbaleri Zvezde pobedili Napredak u Kruševcu 1Foto: BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas na gostujućem terenu ekipu Napretka sa 4:1, u meču 29. kola Super lige Srbije.

Aleksandar Katai je doveo Zvezdu u vodstvo golom iz penala u 21. minutu, a četiri minuta kasnije prednost je povećao Dijego Falčineli.

U nastavku meča treći gol za crveno-bele postigao je El Fardu Ben u 71. minutu, da bi dva minuta kasnije rezultat smanjio igrač Napretka Luka Milunović.

Konačan rezultat na meču je postavio Milan Pavkov golom u 76. minutu.

Zvezdi je ovo 17. uzastopna pobeda u Super ligi Srbije.

Na tabeli prvenstva Zvezda je prva sa 83 boda i ima 12 bodova više uz utakmicu više od drugoplasiranog Partizana, dok je Napredak na 16. mestu u zoni ispadanja sa 29 bodova.

Poslednji meč ovog kola igra se večeras od 19.05, kada Partizan dočekuje Metalac.

U sledećem kolu Super lige Srbije Crvena zvezda dočekuje Partizan u sredu, a istog dana Napredak gostuje Radničkom u Nišu.