Fudbaleri Zvezde ubedljivo pobedili Javor 1(BETAPHOTO/DRAGAN KARADAREVIC/EV)

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas u Ivanjici Javor sa 5:1, u utakmici 31. kola Super lige Srbije.

Javor je poveo već u petom minutu golom Luke Lukovića, koji je iskosa sa desne strane poslao loptu ka golu, ona je išla pored stative, ali je pogodila u ruku golmana Zvezde Milana Borjana i ušla u mrežu.

Izjednačio je Aleksandar Katai tri minuta kasnije golom iz slobodnog udarca, a zatim je u 31. minutu postigao novi gol za preokret beogradske ekipe.

Dva gola prednosti gostima je doneo Nemanja Milunović, koji je u 65. minutu glavom poslao loptu u mrežu, a zatim je strelac bio El Fardu Ben u 72. minutu, sa oko pet metara. Konačan rezultat postavio je Filipo Falko u 82. minutu.

Zvezda je jedina neporažena ekipa u Super ligi Srbije, a posle 29. pobede prva je na tabeli sa 89 bodova, 15 više od drugoplasiranog Partizana, koji ima utakmicu manje. Crno-beli večeras od 19 časova igra protiv Radničkog u Beogradu.

Javor je pretrpeo 14. poraz i zauzima 13. mesto na tabeli sa 37 bodova.