Kevarijus Hejs i Ebuka izunduFoto: EPA/SEBASTIEN NOGIER

KK Partizan trebalo bi da dobije značajno pojačanje po završetku sezone.

Prema pisanju španskog portala Encestando, košarkaš Monaka Kevarijus Hejs će potpisati dvogodišnji ugovor sa Partizanom.

Centar će biti još jedan igrač koji ovog leta napušta Monako, klub koji je od novembra u ozbiljnoj finansijskoj krizi i suočava se sa neisplaćenim platama. Hejs je centar koga trener crno-belih Đoan Penjaroja izuzetno ceni i smatra ga odličnim rešenjem za Partizan.

Nije tajna da je i ranije bio razmatran kao opcija za Baskoniju kada je ovaj španski stručnjak sedeo na klupi baskijskog kluba.


Mozzart Sport je došao do saznanja da se radi o dvogodišnjem ugovoru, prema kom će centar sa Floride zarađivati 1.500.000 dolara po sezoni.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

Komentari