Leo Mesi povređen, u Majamiju zabrinuti 1EPA-EFE/ETIENNE LAURENT

Argentinac, baš kao i Đordi Alba, morao da bude prinudno zamenjen na meču Intera sa Torontom.

Jeste ekipa iz Majamija slavila sa 4:0 međutim celokupna pažnja prisutnih na utakmici bila je usmerena ka Leu Mesiju. Alba je morao van terena već u 35. minuta a samo nekih 90 sekundi kasnije na presvlačenje je otišao i Mesi.

Izgleda da se Argentinac nije u potpunosti oporavio od povrede zbog koje je propustio prethodni meč Intera sa Atlantom. U želji da se što pre vrati, stavio se na raspolaganje Tati Martinu, međutim, već posle nekih pola sata igre shvatio je da nije spreman.

Izostanak Mesija i Albe nije se odrazio negativno na njihove saigrače, pa je već u nadoknadi prvog poluvremena Farias načeo mrežu protivnika, a prednost je u 54. minutu udvostručio Tejlor.

Slomivši rivala na vreme Flamingosi su potom rutinski posao priveli kraju i sa još dva pogotka učinili pobedu još ubedljivijom. Na 3:0 je povisio Kremaski u 73. minutu, dok je tačku na susret drugim golom večeras stavio Robert Tejlor u 87. minutu.