Milanu malo gol Luke Jovića, poraz od Atalante u nadoknadi vremena 1Foto: EPA-EFE/MICHELE MARAVIGLIA

Fudbaleri Atalante pobedili su Milan sa 3:2 posle velike drame u okviru 15. kola Serije A.

Atalanta je povela u 38. minutu preko Nigerijca Ademole Lukmana, ali je Olivije Žiru u smiraj prvog poluvremena poravnao rezultat – 1:1.

Lukman je bio precizan i u 55. minutu, ali je novo izjednačenje doneo Luka Jović, nedugo pošto je ušao u igru sa klupe.

Ipak u nadoknadi vremena Davide Kalabrija je dobio crveni karton, a u poslednjem trenucima meča Luis Murijel je svojim golom doneo sva tri boda timu iz Bergama.