Partizan odigrao nerešeno sa Slovackim i prošao u nokaut fazu Lige konferencija 1Foto: Starsport

Fudbaleri Partizana plasirali su se u nokaut fazu Lige konferencija jer su u poslednjoj utakmici ligaškog dela na svom stadionu odigrali nerešeno 1:1 (1:0) sa Slovackim.

Crno-beli su zauzeli drugo mesto u grupi D, pa će na proleće igrati u plej-ofu, a protivnik će im biti jedan od timova koji su ispali iz Lige Evrope.

U duelu sa klubom iz Češke crno-beli su poveli golom Natha iz penala u 40. minutu, a izjednačujući gol postigao je Malik u 73. minutu.

U drugom meču u grupi D Keln i Nica su igrali 2:2, tako da je francuski klub osvojio prvo mesto na tabeli i direktan plasman u osminu finala.

Žreb za plej-of je 7. novembra, a utakmice za plasman u osminu finala 16. i 23. februara sledeće godine.