Pobede Čukaričkog, Voždovca i Metalca 1Foto: Pixabay/StockSnap

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas na svom terenu Napredak sa 3:0, u utakmici 16. kola Super lige Srbije.

Čukarički je poveo u 66. minutu golom Veljka Birmančevića, a prednost je udvostručio Ibrahima Ndiaje u 83. minutu. Konačan rezultat postavio je Vinsent Eze golom u 90. minutu.

Čukarički je ostvario osmu pobedu i četvrti je na tabeli sa 29 bodova. Napredak je pretrpeo deveti poraz i 17. je na tabeli sa 13 bodova.

Voždovac je u Beogradu pobedio Mladost sa 3:2.

Beogradski tim je peti na tabeli sa 27 bodova, a Mladost zauzima deveto mesto sa pet bodova manje.

Fudbaleri Metalca pobedili su na svom terenu Zlatibor sa 2:0, dok su Novi Pazar i Bačka odigrali nerešeno 0:0.

Kasnije igraju TSC – Partizan i Crvena zvezda – Rad.