Radnički i Crvena zvezda podelili bodove u poslednjoj utakmici na legendarnom kragujevačkom stadionu „Čika Dača“ 1Foto: Starsport

Fudbaleri Radničkog 1923 i Crvene zvezde odigrali su u Kragujevcu nerešeno 1:1 u meču 6. kola plej-ofa Superlige Srbije.

Gosti su poveli pogotkom Ivanića u 83. minutu, a bod Kragujevčanima doneo je Luka Zorić golom u 86. minutu.

Susret nije imao rezultatski značaj jer je Zvezda odavno osigurala titulu, dok Radnički ne može da se umeša u borbu za jedno od evropskih takmičenja.

Domaćinu je ovo bio poslednji meč na legendarnom „Čika Dači“, jer se u Kragujevcu gradi novi stadion, a Radnički će naredne sezone će svoje utakmice igrati u Lazarevcu.

Utakmica je sve do vodećeg gola Crvene zvezde bila bez tempa i puno uzbuđenja, a „crveni đavoli“ su izjednačili praktično u prvom napadu nakon što su krenuli sa centra.

U svojim mečevima poslednjeg kola ovosezonske Superlige Crvena zvezda u subotu 27. maja dočekuje Novi Pazar (18.00), dok Radnički u istom terminu gostuje Čukaričkom.