Remi Juventusa i Đenove, Vlahović isključen 1Foto: EPA-EFE/Alessandro Di Marco

Fudbaleri Juventusa odigrali su danas na svom terenu u Torinu nerešeno 0:0 protiv Đenove, u utakmici 29. kola Serije A.

Fudbaler Juventusa Semjuel Iling-Džunior pogodio je prečku u 66. minutu, a isto je uradio i Mojze Kin u 90. minutu, pa su crno-beli i treću uzastopnu utakmicu u Seriji A završili bez pobede.

Srpski reprezentativac iz Juventusa Dušan Vlahović isključen je u trećem minutu nadoknade vremena. On je u 90. minutu napravio prekršaj nad protivničkim golmanom i dobio je žuti karton zbog protesta.

Posle toga je nastavio da se raspravlja sa sudijom, koji mu je pokazao drugi žuti karton, nakon čega ga je isključio, pa će Vlahović zbog suspenzije sigurno propustiti narednu utakmicu protiv Lacija.

Juventus je posle osmog remija u sezoni treći na tabeli sa 59 bodova, koliko ima i drugoplasirani Milan ali uz utakmicu manje.

Đenova je takođe bez pobede u poslednje tri utakmice i posle 10. nerešenog rezultata u prvenstvu zauzima 12. mesto na tabeli sa 34 boda.