Sasuolo golom u poslednjem minutu stigao do pobede protiv Kremonezea 1Foto: EPA-EFE/SERENA CAMPANINI

Fudbaleri Sasuola pobedili su na svom terenu ekipu Kremonezea rezultatom 3:2 u pretposlednjoj utakmici 25. kola Serije A.

Gol vredan tri boda bio je delo Nedima Bajramija, koji je ušao u igru u drugom poluvremenu i golom u drugom minutu sudijske nadoknade vremena doneo tri boda izabranicima Alesija Dionisija.

Domaći tim je nakon prvog poluvremena imao dva gola prednosti. Arman Laurente u 26. i Davide Fratesi u 41. minutu doneli su veliku prednost, međutim na startu drugih 45 minuta u igru ulazi Nigerijac Siril Dosers i postiže dva gola za goste.

Ipak, Bajrami je u 92. minutu doneo novu prednost domaćem timu i tako je postao junak ekipe sa „Mapei stadiona“.