Sergej pobesneo i udario glavom protivnika, dobio direktan crveni karton (VIDEO) 1Foto: EPA-EFE/Neil Hall

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić dobio je direktan crveni karton nakon što je glavom udario protivnika.

Naime, Al-Hilal je gostovao Al Raedu u 3. kolu fudbalske lige Saudijske Arabije, a u centru pažnje je pored Sergeja bio i Aleksandar Mitrović.

Srbin je prvo postigao gol u 42. minutu, da bi njegov tim do 69. poveo sa 3:0. Ipak, samo sedam minuta kasnije Sergej je zbog jedne odluke sudije pobesneo.

Tražio je Milinković-Savić faul u kaznenom prostoru protivnika, ali nije ga dobio i zbog toga je protestvovao. To se nije svidelo štoperu domaćina Umaru Gonzalesu koji se uneo u lice srpskom fudbaleru, koji je naglo reagovao i udario ga u glavu.

On je nakon toga pao na zemlju i zajedno sa Sergejem je morao da napusti teren, piše Nova.