Super liga Srbije: Pobede Proletera i Radnika 1Foto: Pixabay/Birgit

Fudbaleri Proletera pobedili su danas na svom terenu Inđiju sa 1:0, u utakmici 18. kola Super lige Srbije i popeli se na četvrto mesto na tabeli.

Jedini gol postigao je Milan Mirosavljev u 78. minutu.

Proleter sada ima devet pobeda i četvrti je na tabeli sa 32 boda. Inđija je pretrpela treći uzastopni poraz, ukupno 12. i zauzima 14. mesto sa 18 bodova.

Fudbaleri Radnika pobedili su na gostujućem terenu TSC sa 3:1.

TSC je poveo u 39. minutu golom Damjana Dostanića, a izjednačio je Nemanja Subotić u 50. minutu. Ekipa iz Surdulice povela je pogotkom Vuka Mitoševića u 69. minutu, a konačan rezultat postavio je Dajan Ponjević, autogolom u četvrtom minutu nadoknade vremena.

Radnik je sa osam pobeda i 27 bodova osmi na tabeli, a TSC, koji je pretrpeo treći uzastopni poraz, ukupno osmim zauzima 12. mesto sa 21 bodom.

Mladost i Napredak odigrali su neršeno 0:0.