(VIDEO) Zakucavanje Smailagića koje je "ućutalo" navijače Real Madrida 1Foto: EPA-EFE/Juan Carlos Hidalgo

Košarkaši Partizana sjajno su otvorili drugu utakmicu četvrtfinalne serije Evrolige protiv Real Madrida i na poluvreme otišli sa 14 poena razlike.

Košarkaš Partizana Alen Smailagić svojom igrom u napadu uspevao je tokom prvih 20 minuta igre da posebno zada glavobolje Madriđanima.

Naime, on je za nepunih četiri i po minuta na terenu postigao sedam poena, a posebno je zapaženo zakucavanje kojim je uneo dodatno samopouzdanje sebi, ali i svojim saigračima.

Međutim, ono što se na snimku koji je Evroliga podelila na društvenim mrežama podelila ne vidi, jeste trojka koju je Smailagić postigao odmah nakon toga.

Da podsetimo, u prvoj utakmici četvrtfinalne serije Evrolige Partizan je savladao domaćine rezultatom 89:87, i to trojkom kapitena Kevina Pantera na manje od sekund do poslednjeg sudijskog zvižduka.