Vojvodina pobedila Partizan u derbiju 28. kola Superlige Srbije 1Foto: Srdjan Stevanovic/Starsport

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Partizan rezultatom 2:0 (0:0) u derbi utakmici 28. kola Superlige Srbije.

U duelu koji je odigran u Novom Sadu domaći su došli do trijumfa golivima Malbašića u 53. i Nikolića u 84. minutu, dok je jedini gol za crno-bele postigao Pantić u 90. minutu.

Partizan se trenutno nalazi na trećem mestu na tabeli sa 54. boda, bodom manje od drugoplasiranog TSC, koji ima i meč manje, dok je Vojvodina na petom mestu sa 50 bodova.

U ostalim danas odigranim utakmicama 28. kola postignuti su ovi rezultati: Crvena zvezda – Mladost GAT 4:2 (2:2), Radnički 1923 – Spartak 2:2 (1:1) i Voždovac – Javor 0:1 (0:0).