Zaječar: Timok pobedom na gostovanju započeo prolećni deo sezone 1Foto: M. S./Danas

U okviru 22. Kola Prve lige Srbije, fudbaleri “Timoka” iz Zaječara, savladali su ekipu “Kabela” iz Novog Sada na gostovanju.

Fudbaleri Timoka nisu mogli da zamisle bolji početak prolećnog dela prvenstva Prve lige Srbije. Oni se sa gostovanja vraćaju sa tri osvojena boda, pošto su slavili rezulatatom 0:3, protiv ekipe Kabela.

Golom Strahinje Petrovića u 14. minutu, Timok je poveo, dok je u 29. minutu već bilo 0:2 za Zaječarce, pošto je posle dosuđene najstrože kazne, siguran sa jedanaest metara bio Igor Pantić.

Konačan rezultat 0:3 za Timok, postavio je Andrej Đokić, zgoditkom u 53. minutu.

Timok se nakon ove pobede nalazi na 15. mestu tabele Prve lige Srbije, i potrebno je da nastavi sa pobedama ako želi da izbegne seljenje u niži rang takmičenja.

Fudbaleri Timoka narednu utakmicu igraju 2. marta na svom terenu sa ekipom Loznice. Početak je od 13 sati, dok je cena ulaznice 100 dinara.