Zaječar: Timok poražen u Prahovu 1Foto: M. S. / Danas

Bez obzira što Zaječar uskoro dobija novi stadion, fudbalski klub Timok nastavlja sa lošim rezultatima. Timok je u okviru Prve lige “Istok” doživeo poraz u Prahovu od ekipe Dunava.

Ovaj rezultat je dokaz da će borba za opstanak biti grčevita, s obzirom da četiri ekipe vode žestoku bitku.

Timok je u prvom poluvremenu imao veći posed lopte, ali dobru igru nisu krunisali golom.

U drugom delu utakmice, Dunav je promašio penal, Timok je imao izvanrednu priliku za pogodak, ali se mreža Dunava nije zatresla.

Kao i obično kada se šanse ne realizuju – usledila je kazna. U 77. minutu meča igrač Dunava, Filip Maksimović postigao je pogodak, što je ujedno bio i konačni rezultat – 1:0 za domaću ekipu, i velika tri boda u borbi za opstanak.

U nedelju od 15 sati, Timok na Gradskom stadionu u Zaječaru dočekuje poslednjeplasiranu ekipu Car Konstantin.

Više vesti iz ovog grada čitajte na posebnom linku.