„Nije više pitanje da li je Tramp izgubio kontrolu nad narativom već i kontrolu nad ratom u Iranu“: CNN analizira

  1. Političari širom sveta izgubili su kompas i postavili sebe na nesto koje im ne pripada, jer nisu birani da svoje narode guraju u ratove već da im omoguće pristojan život … dodatno, negde usput ,sami se nepristojno bogate očekujući od svih osim od samih sebe poštovanje prava drugih na mišljenje, život i predvidivu budućnost…

  2. …“represivnom aparatu Teherana“…

    Akcije USA i Izraela treba okarakterisati kao „genocid“, „terorizam“, „imperijalizam“.

    Kad već pričamo o represiji, bilo bi fer da okarakterišete i USA i Izrael. Nadam se da ćete objaviti. Hvala

  3. Пошто ме могу постићи савршенство и ,,савршену,, победу у овом рату најбоље да прогласе ,,обичну,, и да се повуку !

  4. Mislim da je ono Američko zvckanje bombama od 3 4 dana prošlost jer Iran je prostorno sila a i mnogoljudna zemlja uz vojne rezerve, Srbiju i Crnu Goru su 74 dana bombardovali a Iran vjerujem da će stati uz izgovor uspjeli smo a nijesu jer izbori idu .A svijet je uzdrmao Tramp a valja mu pospremiti za sobom .

Ostavite komentar


Svet

Naslovna strana

Naslovna strana za 26. jun 2026
Galerija

Pretplati se i postani deo Kluba čitalaca Danasa

Klub čitalaca Danasa je zajednica pretplatnika na dnevni list Danas kojima je, pored ekskluzivnog pristupa novinama u PDF formatu veče pre nego što se štampano izdanje nađe na trafikama, dostupna i celokupna arhiva lista onlajn. Članska kartica obezbeđuje i preko 50 popusta naših partnera, kao i pozivnice za naše događaje i akcije.