
Broj aktivnih slučajeva je 6.272, među njima su 2.284 pacijenta na bolničkom lečenju, od toga na respiratoru 200.
U protekla 24 sata oporavile su se 1.232 osobe, a testirano je njih 3.614. Trenutno je u samoizolaciji 17.539 osoba.
Od početka epidemije, korona virus potvrđen je kod 216.848 osoba, među kojima se dosad oporavilo njih 206.310, a umrlo 4.266 osoba. Testirano je ukupno 1.055.211 osoba.
Podržite nas članstvom u Klubu čitalaca Danasa
U vreme opšte tabloidizacije, senzacionalizma i komercijalizacije medija, duže od dve decenije istrajavamo na principima profesionalnog i etičkog novinarstva. Bili smo zabranjivani i prozivani, nijedna vlast nije bila blagonaklona prema kritici, ali nas ništa nije sprečilo da vas svakodnevno objektivno informišemo. Zato želimo da se oslonimo na vas.
Članstvom u Klubu čitalaca Danasa za 799 dinara mesečno pomažete nam da ostanemo samostalni i dosledni novinarstvu u kakvo verujemo, a vi na mejl svako veče dobijate PDF sutrašnjeg broja Danas.