Nova fontana ispred Glavne pošte u Takovskoj ulici biće svečano puštena u rad večeras u 18 sati, a obnovljena Aleksandrova česma u Košutnjaku sutra u 12 sati.
Početak rada nove fontane obeležiće muzički program ženskog gudačkog kvarteta „Intermeco“ i gimnastičarke Ritmičkog kluba Milene Reljin „Ritam“. Fontana ispred zgrade Glavne pošte u Beogradu izgrađena je na inicijativu JP PTT saobraćaja „Srbija“, koje je delom finansiralo izradu projekta i izgradnju fontane. Saradnjom Sekretarijata za komunalne i stambene poslove, JKP „Beogradski vodovod i kanalizacija“ i JP PTT saobraćaja „Srbija“.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


