Gradonačelnik Beograda Siniša Mali boraviće danas u Finskoj.
On će se sastati sa gradonačelnikom i predstavnicima Grada
Helsinkija zaduženim za urbanistički razvoj grada, zaštitu
životne sredine i upravljanje otpadom, kao i sa
predstavnicima privatnih kompanija zainteresovanih za
ulaganje u Srbiju, javlja Studio B.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na X nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.


